امروز و ساعت دقیقه می باشد.

خبر خوش برای سربازان و مشمولان

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

خبر خوش برای سربازان و مشمولان

خبر خوش برای سربازان و مشمولان

سردار اسماعیل احمدی‌مقدم پس از رونمایی از سامانه خدمات الکترونیک سازمان وظیفه عمومی ناجا در جمع خبرنگاران گفت: برابر گزارشی که دریافت کرده‌ایم تاکنون پیشرفت‌های قابل توجهی در بحث ارائه خدمات به سربازان انجام شده که البته باید باز هم آنرا با گام‌های بلندتری ادامه داد.

وی با بیان اینکه باید در سه حوزه مرتبط با نوسازی با شتاب بیشتری حرکت کرد، افزود: امیدواریم تا دو سال آینده در تمامی ادارات سازمان وظیفه عمومی در سطح کشور شاهد این شتاب باشیم.

وی تهران را دارای بالاترین درصد بهره‌مندی از معافیت سربازی و همچنین کمترین آمار اعزام دانست و گفت: در چنین مواردی باید نسبت به رفع خلاهای قانونی اقدام شود.

احمدی مقدم همچنین خواستار افزایش ممنوعیت‌های اجتماعی برای افرادی که نسبت به تعیین تکلیف وضعیت سربازی خود اقدام نکرده‌اند شد و افزود: متاسفانه دیده شده افراد در مناطق بهره مند تر درصد اعزام کمتری دارند.

احمدی مقدم ارائه خدمات الکترونیک در حوزه سربازی و همچنین تلاش‌های انجام شده برای مطلوب سازی محیط خدمتی سربازان را از خبرهای خوش برای آنان عنوان کرد و گفت: در بحث افزایش حقوق نیز چون بودجه سال آینده بسته نشده در حال حاضر نمی‌توان اظهارنظری کرد.

فرمانده ناجا با بیان اینکه تلاش می‌کنیم به سمت مطلوب سازی سربازی حرکت کنیم خاطرنشان کرد: باید امکان رشد در سربازی وجود داشته باشد و فرد احساس نکند که در این مدت از میسر زندگی خود دور می‌افتد.

 

منبع : ایسنا

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۹/۰۱ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "خبر خوش برای سربازان و مشمولان"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

تبلیغات متنی بروزترین ها

پیوندهای داغ


  •  

پیوندهای ویژه

  • دانلود آهنگ جدید
  • دانلود آهنگ شاد