امروز و ساعت دقیقه می باشد.

بروزترین ها | خداحافظی بی سر و صدای بازیگر مشهور ایرانی از دنیای بازیگری!

خداحافظی بی سر و صدای بازیگر مشهور ایرانی از دنیای بازیگری!

 روزنامه جوان نوشت:«پرویز پرستویی» بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون ایران از دنیای بازیگری کناره‌گیری کرد.

پرستویی که سابقه ایفای نقش در فیلم‌ها و سریال‌های مختلفی همچون: آژانس شیشه‌ای، آشپزباشی، سیزده 59، موج مرده، آدم برفی، سریال امام علی(ع)، کتاب قانون، دوئل، مارمولک را دارد؛ مدتی است از دنیای بازیگری کناره‌گیری کرده و این روزها در روستای زادگاه خود مشغول به زندگی است.

پرستویی اهل روستایی در حوالی همدان است. این بازیگر شناخته‌شده سینما و تلویزیون پس از کناره‌گیری از بازیگری این روزها در روستای پدری خود مشغول کشاورزی است و زندگی جدیدی را در پیش گرفته است.

تاکنون کارگردان‌های زیادی تلاش کرده‌اند تا او را دوباره به دنیای بازیگری بازگردانند، اما پرستویی که از لحاظ روحی آمادگی حضور مجدد در سینما را ندارد به تمامی این پیشنهادها پاسخ منفی داده است. نکته جالب توجه این است که پرستویی حتی حاضر به ایفای نقش در پروژه «چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا نیز نشده است.

پرستویی تاکنون پنج تجربه همکاری با حاتمی کیا داشته و بهترین نقش‌های خود را نیز در آثار این کارگردان ایفا کرده است، اما به دلیل شرایط خاص خود حاضر نشده در این فیلم ایفای نقش کند و طبق شنیده‌ها، پیشنهاد 600 میلیون تومانی این پروژه برای ایفای نقش شهید چمران نیز سبب نشده تا پرستویی از تصمیم خود منصرف شود.

فیلم‌های «خرس» و «من و زیبا» آخرین آثاری است که پرستویی در آنها ایفای نقش کرده و در جشنواره فیلم فجر نمایش سال گذشته نمایش داده شده است.

تاریخ: ۱۳۹۱/۰۴/۲۸ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
هیما می گوید: (۱۳۹۱/۰۴/۲۸)

ممنون

نرگس می گوید: (۱۳۹۱/۰۴/۲۸)

سلام.
چرا؟؟؟؟
البته با این گندی که بازیگر نماها زدن.ایشون حق دارن بی سرو صدا برن کنار. موفق و سلامت باشی استاد عزیز.

melika می گوید: (۱۳۹۱/۰۴/۳۰)

آخی! خیلی حیفه خداییش…

ارسال نظر در "خداحافظی بی سر و صدای بازیگر مشهور ایرانی از دنیای بازیگری!"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.