امروز و ساعت دقیقه می باشد.

خداداد عزیزی،میهمان امشب دورهمی

خداداد عزیزی،میهمان امشب دورهمی

خداداد عزیزی،بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان ملقب به غزال تیزپای فوتبال کشورمان امشب ۱۲ بهمن میهمان برنامه دورهمی از شبکه نسیم خواهد بود.

صفحه رسمی برنامه دورهمی با انتشار عکسی از خداداد عزیزی در کنار مهران مدیری اعلام کرد خداداد عزیزی حماسه ساز ملبورن ، پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ ساعت ۲۳ مهمان برنامه دورهمی میشود.

برنامه پر مخاطب دورهمی امشب و در ساعت ۲۳ با اجرای مهران مدیری روی آنتن شبکه نسیم میرود.مهران مدیری امشب میزبان خداداد عزیزی،غزال تیزپای فوتبال کشورمان خواهد بود.

خداداد عزیزی،بازیکن اسبق و پیشکسوت تیم ملی فوتبال کشورمان که حماسه ساز ملبورن و غزال تیزپای فوتبال ایران بود و توانست در سال ۱۹۹۶ به عنوان بازیکن برتر کنفدراسیون فوتبال آسیا و در همان سال به عنوان ارزشمندترین بازیکن جام ملت های آسیا دست یابد.

خداداد عزیزی نقش مهم و اساسی در صعود ایران به جام جهانی ۱۹۹۸ داشت .

خداداد عزیزی فوتبال حرفه ای را با تیم ابومسلم آغاز کرد و پس از درخشش در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا ۱۹۹۶ و انتخاب به عنوان ارزشمندترین بازیکن این مسابقات و چندی بعد کسب عنوان بهترین بازیکن سال کنفدراسیون فوتبال آسیا به تیم فوتبال کلن در دسته اول بوندس لیگا آلمان پیوست.

خداداد عزیزی در بازی با تیم ملی استرالیا، پس از یک ماراتن طولانی برای رسیدن به جام جهانی ۹۸ فرانسه برای تیم ملی ایران گلزنی کرد و از آن تاریخ به بعد لقب غزال تیزپای آسیا را گرفت.

 

تاریخ: ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "خداداد عزیزی،میهمان امشب دورهمی"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.

تبلیغات متنی بروزترین ها