امروز و ساعت دقیقه می باشد.

بروزترین ها | داستان خواندنی و زیبای عشق دلیل می خواهد ؟!

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

داستان خواندنی و زیبای عشق دلیل می خواهد ؟!

dalil

داستان خواندنی و زیبای عشق دلیل می خواهد ؟! روزی دختری حین صحبت با پسری که عاشقش بود، پرسید: «چرا دوستم داری؟ واسه چی عاشقمی؟» پسر جواب داد: «دلیلشو نمی‌دونم؛ اما واقعاً دوسِت دارم!» - تو هیچ دلیلی نمی‌تونی بیاری؛ پس چطور دوسم داری؟ چطور می‌تونی بگی عاشقمی؟ - من جداً دلیلشو نمیدونم؛ اما می‌تونم بهت ثابت کنم! - ثابت کنی؟ نه! من می‌خوام دلیلتو بگی! - باشه.. باشه! میگم؛ چون تو خوشگلی، صدات گرم و خواستنیه، همیشه بهم اهمیت میدی، دوست داشتنی هستی، باملاحظه هستی، بخاطر لبخندت.. آن روز دختر از جواب‌های پسر راضی و قانع شد. متأسفانه، چند روز بعد، دختر تصادفی وحشتناک کرد و به حالت کما رفت. پسر نامه‌ای در کنارش گذاشت با این مضمون: «عزیزم، گفتم بخاطر صدای گرمت عاشقتم؛ اما حالا که نمی‌تونی حرف بزنی، می‌تونی؟ نه! پس دیگه نمی‌تونم عاشقت بمونم! گفتم بخاطر اهمیت دادن‌ها و ملاحظه کردنات دوسِت دارم؛ اما حالا که نمی‌تونی برام اونجوری باشی، پس منم نمی‌تونم دوست داشته باشم! گفتم واسه لبخندات عاشقتم؛ اما حالا نه می‌تونی بخندی و نه حرکت کنی! پس منم نمی‌تونم عاشقت باشم! اگه عشق همیشه دلیل بخواد مث الان، پس دیگه برای من دلیلی واسه عاشق تو بودن وجود نداره! واقعاً عشق دلیل می‌خواد؟ نه! معلومه که نه! پس من هنوز هم عاشقتم.» . اما نظر شما؟ عشق دلیل می خواهد؟
تاریخ: 2012/11/14 | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
saaaama می گوید: (2012/11/16)

عشق پاک نه دلیل نمیخواد!!!!!!!!!!!
اما بنظرشما تواین زمونه عشق پاکی هم مونده؟؟؟؟؟؟؟؟

پانیذ می گوید: (2012/11/16)

تو را دوست دارم
بدون انکه علتش را بدانم..
محبتی که علت داشته باشد
یا احترام است
یا ریا..

لامارتین(شاعر فرانسوی)

زینال می گوید: (2012/11/18)

سلام.
داستان خوبی بود.
به نظر من وقتی کسی عاشق یه نفر دیگه میشه و واقعا اونو دوستش داشته باشه دلیل نمیخواد.
عشق و دوست داشتن و روح انسان … این سه تا به هم پیوند خورده اند و اگه محکم باشن واقعا دوست داشتن اونقدر زیاد میشه که آدم راضی نمیشه عشقش در ناراحتی به سر ببره .
دوست داشتن دلیل نداره چون اگه واقعا کسی رو دوست داشته باشیم و از هر نظر او را قبول داشته باشیم این به معنای این است که روح ما پاک و با عشق صادق است.
عاشق شدن دلیل میخواد اما دوست داشتن هیچ دلیلی نداره …

علی پسرک تنها می گوید: (2012/11/19)

دوست داشتن دل میخواد نه دلیل
دوست دارم بی دلیل

مهدی گازرانی می گوید: (2013/02/11)

هیچ چیز بی دلیلی در دنیا وجود ندارد. عشق هم دلیل می خواهد اما عشق واقعی دلایل ظاهری نمی خواهد. مگر وقتی انسان عاشق خدا است لبخند می زند یا … . عشق را اگر از دید معنوی نگاه کنیم بسیار زیبا و با دلیل است. عشق به خاطر روح پاک و باصفا. عشق به بنده خدا به خاطر اینکه او هم جزئی از خدا است و خلیفه خدا بر زمین. اگر خواستیم واقعا عاشق خدا باشیم باید اول سعی کنیم عاشق مخلوقاتش باشیم. رسیدن از جزء به کل. یباییم دیدگاهمان را اصلاح کنیم و وسیع بیندیشیم.

ارسال نظر در "داستان خواندنی و زیبای عشق دلیل می خواهد ؟!"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

تبلیغات متنی بروزترین ها

پیوندهای داغ


  •  

پیوندهای ویژه

  • دانلود آهنگ جدید
  • دانلود آهنگ شاد