امروز و ساعت دقیقه می باشد.

دانلود برنامه های اپل از مرز ۲۵ میلیارد گذشت!

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

دانلود برنامه های اپل از مرز ۲۵ میلیارد گذشت!

کمپانی اپل به رکورد دیگری دست یافت : تا کنون بیش از ۲۵ میلیارد برنامه مورد استفاده در آیفونها ، آی پدها و دستگاه های دیگر این کمپانی ، دانلود شده است .

آخر هفته گذشته ، این غول بزرگ فن آوری در دنیا ، رکورد جدیدش را در وب سایت خود اعلام کرد و در یک کادر رنگارنگ بزرگ نوشت: ” دانلود برنامه های اپل به ۲۵ میلیارد رسید . از همه شما سپاسگذاریم که ما را به اینجا رساندید .”

کمپانی اپل از تاریخ ۱۳ فوریه شمارش معکوس برای رسیدن به عدد ۲۵ میلیارد دانلود را آغاز کرد و در همان تاریخ اعلام کرد که نام برنده این رقابت ، ده روز بعد از پایان این شمارش معکوس ، منتشر می شود . جایزه ۱۰ هزار دلاری این رقابت به شخصی اعطا خواهد شد که با دانلود یکی از برنامه های اپل ، این کمپانی را به عدد ۲۵ میلیارد دانلود رسانده است.

در ماه ژوئیه ساله گذشته ، برنامه های دانلود شده از وب سایت اپل از مرز ۱۵ میلیارد گذشت . در ماه دسامبر ، کمپانی گوگل که یکی از رقبای اپل است اعلام کرد که تعداد برنامه های دانلود شده از بازار “آندروید” گوگل از مرز ۱۰ میلیارد گذشته است. گوگل بعد از رسیدن به این رکورد ، تعدادی از برنامه هایش را برای مدت زمان محدودی با قیمت ۱۰ سنت عرضه کرد و به این ترتیب این موفقیت جدید را جشن گرفت

آفتاب

 

باز نشرجامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small عکس های دیدنی از قصر جدید مدونا

تاریخ: ۱۳۹۰/۱۲/۱۸ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "دانلود برنامه های اپل از مرز ۲۵ میلیارد گذشت!"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

تبلیغات متنی بروزترین ها

پیوندهای داغ


  •  

پیوندهای ویژه

  • دانلود آهنگ جدید
  • دانلود آهنگ شاد