امروز و ساعت دقیقه می باشد.

دستگیری این دو دختر ایرانی بخاطر مست بودن + عکس

دستگیری این دو دختر ایرانی بخاطر مست بودن + عکس

دستگیری این دو دختر ایرانی بخاطر مست بودن + عکس

دو دختر ایرانی به اتهام رانندگی در حال مستی و حمله به پلیس، تحت پیگرد قضایی هند قرار گرفته اند که بسیار بد است.به نقل از روزنامه “ایندیا تایمز”، هفته گذشته دو دختر دانشجوی ایرانی ساعت ۱۱و سی دقیقه شب در حال رانندگی در یکی از خیابان های شهر “بنگلور” در جنوب هند، از سوی پلیس متوقف شدند تا مورد آزمایش الکل قرار گیرند.

دستگیری این دو دختر ایرانی بخاطر مست بودن + عکس

پس از مثبت بودن آزمایش الکل، پلیس از “فریما”ی ۲۶ ساله که رانندگی خودرو را بر عهده داشت خواست تا مدارک خودرو و گواهینامه رانندگی خود را تحویل دهد. وی که گواهینامه اش همراه نبود، مدارک خودرو را تحویل پلیس داد.در این لحظه “آذر”، ۲۹ ساله، از خودرو پیاده شد و تلاش کرد تا مدارک را از پلیس باز پس گیرد.پلیس گزارش کرده است که “آذر” برای بازپس گیری مدارک دوست خود، با مشت به صورت پلیس کوبیده و دست وی را به شدت گاز گرفته است!

آزمایش الکل نشان می دهد که در خون “فریما” ۵۹ درصد و در خون “آذر” ۸۳ درصد الکل وجود داشته است. پس از این اقدام نابهنجار، هر دو دانشجوی ایرانی به مرکز پلیس برده شده اند تا مورد پیگرد قرار گیرند. در آن جا، وقتی “آذر” مست با خبرنگاران دوربین به دست مواجه می شود، به یکی از آنان حمله ور می گردد و دوربین او را می شکند!

دستگیری این دو دختر ایرانی بخاطر مست بودن + عکس

این ماجرای تاسف بار، از هفته پیش تا کنون مورد توجه شبکه های تلوزیونی و مطبوعات هند قرار دارد. دادگاه شهر بنگلور ، گذرنامه ی آذر و فریما را ضبط و اعلام کرده است که این دو دانشجوی متخلف ایرانی هم اکنون مراحل قضایی را طی می کنند و به زودی باید در دادگاه نهایی حاضر شوند.

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۸/۰۵ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
atefe می گوید: (۱۳۹۲/۰۸/۰۶)

خاک تو سرشون

امید می گوید: (۱۳۹۲/۰۸/۰۶)

چرا خاک برسرشون؟ حالا بندگان خدایکبار مست کردن واین احمقا بهش گیر دادن. همه مست میکنن هیچ کس بهشون چیزی نمیگه ولی این بندگان خدا ….
چرا این آقایون پلیس به مستی این 2تا خانوم گیر دادن درحالیکه تو کشورشون به دخترا دارن تجاوز میکنند واینا کک شون نمیگزه واقعاً که

kiarash می گوید: (۱۳۹۲/۰۸/۰۸)

شما راست میگی آقا امید اونا اگه هر غلطی میکنن جنبشم دارن ولی متاسفانه ما ایرانیها چی

ارسال نظر در "دستگیری این دو دختر ایرانی بخاطر مست بودن + عکس"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.