امروز و ساعت دقیقه می باشد.

زنان‌ مصنوعی اینبار در اختیار تروریست ها + عکس

زنان‌ مصنوعی اینبار در اختیار تروریست ها + عکس

زنان‌ مصنوعی اینبار در اختیار تروریست ها + عکس

یک شرکت هرزه ساز فرانسوی که سالهاست در راستای اقدامات ضد انسانی فعالیت می کند و زنان و مردان مصنوعی برای شهوت رانان می سازد و به این سبک به بشریت توهین و تحقیر می کند اخیرا در دفاع از ارتش آزاد و فاسد و فاحشه های سوریه ای بر آمده و اعلام کرده است که در راستای حمایت از مخالفان رژیم بشار اسد زنان مصنوعی را برای تخلیه شهوات انسانی سربازان ارتش آزاد سوریه بصورت رایگان در اختیار آنها قرار می دهد و در گزارشی مفصل که یک مجله هرزه نگار فرانسوی آن را منتشر کرده است این اقدامش را علنی کرده است.
این شرکت همچنین اعلام کرده است که هیچ محدودیتی برای ارسال زنان مصنوعی ندارد و هر تعدادی که فرماندهان ارش آزاد سوریه بخواهند در اختیار آنها قرار مید هند .این زنان مصنوعی که می تواند همه اعمال و رفتار یک انسان واقعی را انجام دهند متاسفانه در حال توزیع در بازارهای دنیا، به ویژه کشورهای اسلامی می باشد .

بر اساس گزارش های منتشر شده صاحب این شرکت فرانسوی یکی از شیخ نشیان قطری است که زد و بند های مالی هم با امیر جدید قطر دارد.

845385

گفتنی است تا به حال چندین محموله از این زنان مصنوعی برای تخلیه غرایض جنسی سربازان وحشی ارتش آزاد سوریه که گویا دیگر زنان واقعی آنها را ارضا نمی کند ارسال شده است.

لازم به ذکر است که یک دستگاه تانک فرانسوی به رنگ صورتی با چندی از این زنان مصنوعی برای تبلیغات و جمع آوری کمک از مردم برای این حرکت به اصطلاح بشر دوستانه در خیابان های اصلی چند شهر فرانسه تردد کرده و محموله های خودشان را برای ترویست های سوری ارسال کرده اند ، تصویر بالا کاملا گویا می باشد.

منبع : جام نیوز

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۴/۲۹ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
zahra می گوید: (۱۳۹۲/۰۴/۳۱)

خدا هرچی ادم کثیف و فاسدرو از زمین برداره و در ظهور اقا امام زمان تعجیل کنه *الهم عجل لولیک الفرج*

melody می گوید: (۱۳۹۲/۰۵/۰۱)

میبینم ادم شو نیستن صد سالم بگذره بازم………………..

ارسال نظر در "زنان‌ مصنوعی اینبار در اختیار تروریست ها + عکس"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.