امروز و ساعت دقیقه می باشد.

زندان به این باکلاسی تا حالا دیده بودی ؟! (تصاویر)

زندان به این باکلاسی تا حالا دیده بودی ؟! (تصاویر)

زندان به این باکلاسی تا حالا دیده بودی ؟! (تصاویر)

زندان محلی برای تنبیه جنایتکاران ونگهداری از خلافکاران است و معمولا محیطی خشن و یدون عاطفه در آن جریان دارد و امکانات زندانیان نیز خیلی زیادی نیست.

” Het Arresthuis” یکی از زندان های مخوف هلند است که نزدیک به ۱۵۰ سال زندانیان بسیاری را در خود نگه داشته است و تا آخرین روز کاری اش در سال ۲۰۰۷ نیز کسی از ان فرار نکرد.

این زندان اما پس از تغییراتی حال به یک هتل بسیار مجلل تبدیل شده است که از ۲۴ اتاق معمولی و ۱۲ سوئیت تشکیل شده است. این روزها با همه امکاناتی که در آن قرار دارد کسی دوست ندارد از آن فرار کند.

این زندان پس از صرف هزینه های زیاد به هتل تبدیل شد و هر اتاق آن از تمامی امکانات برخوردار است و همچنین استخر و سونای جداگانه ای نیز در آن تاسیس شده است.

همیشه غذای زندان ها مورد انتقاد بوده است اما در این زندان این روزها از بهترین سرآشپزهای فرانسوی استفاده می شود و بهترین غذاها پخته می شود. لازم به ذکر است که هزینه یک شب اقامت در این زندان بسیارمجلل بیش از شبی ۱۰۰۰ دلار است./باشگاه خبرنگاران

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۲/۰۸ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
آرامش می گوید: (۱۳۹۲/۰۲/۰۸)

این دیگه چه جورشه…یعنی واقعا زندانه؟ پس لابد واسه همینه جرم و جنایت اونجا زیاده…مردم خلاف میکنن تا برن زندان خوش بگذرونن!!!!!!

ALIJON می گوید: (۱۳۹۲/۰۲/۰۸)

وای عجب زنداییه اینجاکجاست ما انجا خلاف کنیم انتقالی بگیریم بریم اونجا عشقو حال من تو خوابم همچین خونه ای ندیدم اینجا که زندانهواییییییییییییییییی اسیرتم ای عشق

a.k.p می گوید: (۱۳۹۲/۰۲/۰۹)

خیلی باحال است اگه زندان باشد

سحر می گوید: (۱۳۹۲/۰۲/۱۰)

ای کیو ها میگه حالا هتل شده قبلا زندان بود

ارسال نظر در "زندان به این باکلاسی تا حالا دیده بودی ؟! (تصاویر)"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.