امروز و ساعت دقیقه می باشد.

بروزترین ها | آموزش بافت مو به روش دم ماهی

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

آموزش بافت مو به روش دم ماهی

اگر قصد دارید به یک میهمانی بروید و یا به طور ناگهانی به یک میهمانی دعوت می شوید و طبق معمول در مرکز توجه قرار داشته باشید به طور قطع بهترین مدل برای موهای شما مدل دم ماهی است. این مدل که به تازگی فراگیر شده است یکی از زیباترین و مدرن‌ترین مدل‌های مو را برای شما فراهم می‌کند این مدل چندان در ایران شناخته نشده است.

آموزش:

به گزارش بروزترین ها مطمئن شوید موهای شما تمیز و درخشان است: با شانه کاملا موهای خودتان را مرتب کنید و تمامی‌ گره‌ها را باز کنید همچنین می‌توانید برای راحتی کار کمی‌ماسک ویتامینه یا کرم مو برای نرم و درخشان شدن مو استفاده کنید.

موهایتان را ازپشت سربه دو دسته مساوی تقسیم کنید و تصمیم بگیرید که در چه جهتی(راست به چپ یا چپ به راست) می‌خواهید موهایتان را به روش دم ماهی ببافید.

یک دسته باریک مو از منهی‌ الیه طرفی که در مرحله قبل انتخاب کرده اید مطابق شکل جدا کرده و به زیر قسمت مقابل ببرید همزمان یک دسته کوچک از طرف مقابل مانند دسته کوچکی که از طرف مقابل انتخاب کرده بودید انتخاب کنید و مطابق شکل از روی دسته کوچک طرف مقابل عبور دهید . دقت کنید گره موهای اولیه‌ای که انتخاب می‌کنید حتی‌ الامکان از ناحیه گردن انتخاب شود . هر چقدر این گره‌ها کوچک باشد ظرافت کار بیشتر می‌شود اما اگر تمایل دارید گره‌های بافت بزرگتر شود گره‌های بزرگتری انتخاب کنید.

نکته: این روش بافت در ادامه کمی پیچیده می‌شود بهتر است شخص بافنده یا خود شخص بعد از هر جداسازی گره (برای کسانی که نمی‌دانند طره مو یعنی دسته مو)مو  با اسپری آب موهای خود راخیس کنند.

عملی که در مرحله قبل انجام دادید را مجددا برای طرف مقابل انجام دهید با این تفاوت که همواره طره کوچک انتخاب شده از سمت دوم باید از روی طره سمت اول عبور کند. برای کسانی که برای اولین با این نوع بافت را انجام می‌دهند توصیه می‌شود حتی‌الامکان طره‌های کوچکتری برای راحتی انتخاب کنند

مرحله  3و 4 را تارسیدن به مرحله آخر تکرارکنید.

انتهای موی خود را بوسیله یک روبان یا کش سر محکم ببندید

تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی بروزترین ها

بخش اختصاصی بروزترین ها

در صورتی کپی این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز است

تاریخ: ۱۳۹۱/۰۵/۱۸ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
هیما می گوید: (۱۳۹۱/۰۵/۱۸)

نازه. ممنون

بیتا می گوید: (۱۳۹۱/۰۵/۲۲)

خیلی نازه

asaljaha می گوید: (۱۳۹۱/۱۰/۲۷)

نازه

ارسال نظر در "آموزش بافت مو به روش دم ماهی"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.