امروز و ساعت دقیقه می باشد.

با زیتون خطوط صورت تان را بوتاکس کنید

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

با زیتون خطوط صورت تان را بوتاکس کنید

زیتون تقریبا از 3000 سال قبل از میلاد مسیج مورد مصرف قرار گرفته است این گیاه از نواحی گرم و نیمه گرم می باشد و موطن اصلی ان در سوریه و جنوب ترکیه می دانند و از این نقاط به سایر نواحی که دارای آب و هوای مدیترانه ای هستند برده شد و اکنون از دامنه های غربی هیمالیا در شرق تا سواحل اقیانوس اطلس در مغرب و در دو طرف دریا مدیترانه درخت زیتون کاشته میشود.

میوه این گیاه حاوی چربی بالایی (بین 35-15 درصد) است با این وجود منبع خوبی از اسید اولئیک (اسیدهای چرب اشباع نشده امگا9) و ویتامین ای است.

تحقیقات نشان داده که این میوه پر خاصیت می تواند در زیبایی علاوه بر مصرف خوراکی به طور مواظعی نیز بسار موثر باشد.برای شما که برای رفع چین و چورک و خطوط پوست صورت بوتاکس کرده اید پیشنهاد ویژه ای داریم:

هسته چند عدد زیتون تازه را گرفته آنها را بکوبید و خوب له کنید و روی خطوط قرار دهید(بین ابرو,دوطرف دهان و گاهی خطوط عمیق اطرفا چشم ها) و مدت زمان پانزده تا بیست دقیقه به حالت خوابیده و آرام بمانید تا خوب جذب پوستتان شود. می توانید زیتون های بدون هسته را نیز درشت رنده کنید و روی خطوط بخوابانید این کار راه هروز یا یک روز در میان انجام دهید تا در عمیق تر نشدن چروک ها و تا حدودی پر کردن خطوط به طور طبیعی به پوستتان کمک کرده باشید.

 

باز نشرجامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small بازی پرندگان خشمگین به شبکه های اجتماعی مهاجرت می کنند

تاریخ: ۱۳۹۰/۱۲/۲۴ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "با زیتون خطوط صورت تان را بوتاکس کنید"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.