امروز و ساعت دقیقه می باشد.

کریستینا آگویلرا از اندام خودش راضی است

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

کریستینا آگویلرا از اندام خودش راضی است

كریستینا آگویلرا ( Christina Aguilera ) از اندام خود راضی است برای وی مهم نیست كه مردم درباره اندام درشت وی چه می گویند.

آگویلرا با شركت در یك كنفرانس مطبوعاتی به نام ” صدا ” در كالیفرنیا به خاطر این اندام چاقش آماج انتقادات قرار گرفت اما كریستینا برایش اهمیتی ندارد كه مردم درباره وی چه می گویند و اینگونه اظهار داشت : من خودم از اندامم راضی هستم و اندامم را دوست دارم . ما زنها كاملاً زیر ذره بین هستیم . تا وقتی كه من از اندامم راضی هستم می توانم تاییدی را كه نیاز دارم بدست آورم .
او كه در 3 هفته آینده سرپرستی  پسرش را از همسر سابقش جوردن برت مان (Jordan Bratman ) خواهد گرفت می گوید رمز موفقیتش به دلیل این است كه اعتماد به نفس كافی دارد  و امیدوار است برای دخترانی كه در شوی استعداد یابی كه داوران سعی می كنند بدون دیدن رقبا آنها را از میدان خارج كنند الگوی قدرتمندی باشد . در ادامه می گوید شما باید زنی قدرتمند  و معتمد به نفس باشید .من به عنوان زنی در مسند مربیگری این زنان جوان، خوشحالم از اینكه می توانم تجربیاتم را با آنها قسمت كنم . وی می گوید حضور در این شو جولانگاه خوبی برای او بود .
در آغازین روزهای چاق شدن كریستینا، ستاره تلویزیونی كلی آسبورن (Kelly Osbourne )  او را با عنوان چاق مورد خطاب قرار داد  و به همین دلیل از او انتقاد كرد . كلی كه در گذشته خودش با این مشكل چاق  و لاغر شدن مكرر دست و پنجه نرم كرده است در ماه آگوست این گونه اظهار داشت  نمی دانم ، شاید او فقط یك زن كولی چاق است كه این گونه بدنیا آمده است .
سیمرغ
تاریخ: ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "کریستینا آگویلرا از اندام خودش راضی است"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.