امروز و ساعت دقیقه می باشد.

هزینه های کیت میدلتون برای آرایش و زیبایی

محصول توصیه شده

هزینه های کیت میدلتون برای آرایش و زیبایی

اگر به موهای کاملا ً فر شده  و براق کیت میدلتون حسودی می کنید می توانید با فکر کردن به این حقیقت که آراستگی بی عیب و نقص وی ارزان بدست نمی آید خودتان را آرام نمایید .

بر طبق گزارش US Weekly کیت هفته ای ۳ بار به سالن مورد علاقه اش  با نامRichard Ward Hair و Metrospa می رود  که هر بار سشوار کشیدن در این سالنها هزینه ۷۵ دلاری برای وی در بر خواهد داشت . یک منبع آگاه به US گفت : کیت گذراندن وقت در سالن را دوست دارد و همه افراد سالن آشنایی دیرینه ای دارد بنابراین بودن در آنجا برایش آرامش بخش است .

وقتی از اعضای یک خانواده سلطنتی باشید ظاهر اهمیت خاصی پیدا می کند. در حقیقت می توان گفت ظاهر افراد یعنی همه چیز .

میدلتون که به طور دائم سوژه عکاسان قرار دارد می بایست زیبایی و کلاس خود را حفظ کند بنابراین بطور طبیعی پوست ،آرایش ، ناخن  و موهایش همگی می بایست بی عیب و نقص باشد.

کمی عمیق تر زیبایی کیت را مورد بررسی قرار می دهیم تا ببینیم چه هزینه ای صرف زیبایی  و آراستگی خود می کند . محصولات مورد علاقه وی را جمع کرده ایم و هزینه سالانه زیبایی اش ، عادتهای کلی و تاریخ انقضای لوازم آرایشش را برآورد کردیم .

مو 
۱ – هزینه سشوار کشیدن در سالن ریچارد وارد Richard Ward  هفتاد و پنج دلار می باشد . با احتساب ۳ بار سشوار کشیدن در هفته هزینه سالانه وی چیزی در حدود ۱۱۷۳۲ دلار می باشد .
۲ – بر طبق گزارش ELLE UK کیت پس از هر بار سشوار خشک موهایش را کراتینه می کند . هزینه ۳ بار کراتینه کردن مو در هفته ۱۷۲۰ دلار می شود .
۳ – کوتاه و مرتب کردن مو ۲۴۲ دلار می باشد . با احتساب هر ۶ هفته یک بار هزینه سالانه مرتب کردن موهایش ۲۰۰۰ دلار می باشد .
۴ – ریچارد وارد در گفتگو با روزنامه دیلی میل Daily Mail  گفته است که موهای کیت را با استفاده از رنگهای ارگانیک سیمبیو  Symbio  و فونته Fuente مارک اورئالL,Oreal  رنگ می کند. لو لایت کردن  کامل سر در این سالن ۳۷۶ دلار می باشد . با احتساب هر ۶ هفته یک بار سالانه ۳۰۰۸ دلار هزینه در بر خواهد داشت .
۵ – بلا شوگار BellaSugar مدیر برنامه های آرایش و پیرایش کیت نرم کردن مو با استفاده از محصولات شرکت Kérastase را دوست دارد که هر بار آن هزینه ای بین ۳۰ تا ۲۰ دلار در بر خواهد داشت . در صورت انجام ماهانه این درمان هزینه سالانه  ۳۳۰ دلاری برای او دارد .
آرایش
آرایش روز عروسی را کیت خودش انجام داد که تجربه هایی برایش دربر داشت . در اینجا لیست محصولاتی را که خریداری کرده است را می آوریم :
_ های لایتر پوست صورت مارک YSL به قیمت ۴۰ دلار
_ ریمل مارک LancomeHypnose به قیمت ۲۶ دلار
مرطوب کننده پوست مارک Lancome به قیمت ۶۰ دلار
_ مرطوب کننده شامپویی بدون چربی با SPF 20 مارک Laura Mercier به قیمت ۴۲ دلار
کرم پودرمارک Bobbi Brown به قیمت ۴۶ دلار
_ رژ گونه  مارک Bobbi Brown به قیمت ۲۴ دلار
_ پودر پنکیک  براق کننده مارک Bobbi Brown به قیمت ۳۹ دلار
سایه های چشم  مارکهای Ivory , Slate , Rockstar  هر کدام به قیمت ۲۱ دلار
خط چشم  مشکی با ماندگاری بالا مارک Bobbi Brown به قیمت ۲۲ دلار
_ رژ لب صورتی مارک Bobbi Brown به قیمت ۲۳ دلار
برق لب کریستالی مارک Bobbi Brown به قیمت ۱۷ دلار
در صورتی که همه اقلام آرایش فوق را ۳ بار در سال خریداری نماید هزینه سالانه آرایش وی ۱۲۰۶ دلار خواهد بود .
مراقبتهای پوستی 
کیت میدلتون برای مراقبتهای پوستی خود هواخواه محصولات سوییسی با نامKarin Hergoz می باشد . مدیر عامل شرکت در مصاحبه با Style.com در مورد آیتم های مورد علاقه کیت را این گونه بر شمرده است :
_ پاک کننده حرفه ای با قیمت ۵۰ دلار
ترمیم کننده پوست با نام تجاری Vita-A-Kombi 1 به قیمت ۷۶ دلار
کرم برطرف کننده آکنه و جوش صورت با نام تجاری Vita-A-Kombi 3  به قیمت ۳۲ دلار
_ کرم اکسیژن رسانی به پوست به قیمت ۵۴ دلار .

خرید این اقلام هر ۳ ماه یک بار سالانه هزینه ای ۸۴۸ دلاری در بر خواهد داشت . دیلی میل Daily Mail می گوید مادر شوهر دوشس کامیلا  Duchess Camilla ماساژ صورت با استفاده از نیش زنبور را به کیت پیشنهاد داده است  و حالا کیت سخت عاشق  و گرفتار این کار است . با انجام ماهانه این ماساژ سالانه ۳۱۲۰ دلار خرج برای کیت خواهد تراشید .

بر طبق گزارش تلگراف Telegraph کیت کرم مرطوب کننده صورت روز خالص و طبیعی  نیوا را در Boots به قیمت ۸ دلار خرید . با احتساب خرید این کرم هر ۳ ماه یک بار هزینه سالانه ۳۲ دلاری برای کیت در بر خواهد داشت .
ناخن ها 
قبل از برگزاری مراسم عروسی سلطنتی کامیلا، کیت را به سالن جو هانسفورد Jo Hansford Salon  برد تا ترمیم و آرایش ناخنهایش را به مارینا ساندوال Marina Sandoval  بسپارد . آنها از برق ناخن Essie’s Allure  استفاده کردند . در این سالن اجرت مانیکور کردن ناخن ۵۸ دلار و اجرت پدیکور کردن ناخن ۷۶ دلار می باشد . با احتساب مانیکور و پدیکور کردن ناخن ها هر دو هفته یک بار هزینه سالانه آرایش ناخنها  ۳۴۸۴ دلار می باشد .
برنزه کردن پوست 
کیت میدلتون و خواهرش هر دو برنزه کردن را دوست دارند . بلاشوگار Bellasugar اعتراف می کند که هزینه برنزه کردن معمول آنها ۱۰۸ دلار می باشد و اگر هر دو هفته یک بار این کار را انجام دهند هزینه سالانه برنزه کردن پوست ۲۸۳۲ دلار می باشد .
عطر 
میدلتون در روز عروسی اش از عطری با نام تجاری White Gardenia Petalsتولید شرکت Illuminum  را به خود زده بود . قیمت هر شیشه این عطر  ۱۵۰ دلار می باشد که با احتساب خرید دو شیشه از این عطر سالانه ۳۰۰ دلار خرج برای کیت خواهد داشت .
دندان 
بر طبق گزارش دیلی میل Daily Mail کیت به ارتودونتیستی به نام دکتر دیدیر فیلون Dr. Didier Fillion مراجعه کرد تا با استفاده از  تکنولوژی ۳ بعدی فاصله بین دو دندان جلویی اش با سیمهای لینگوالش را پر کند .  هزینه مشاوره ۱۵۷ دلار بوده است و برای درمان می بایست هزینه ای در حدود ۷۰۰۰ دلار را متقبل گردد که بطور کلی ۷۱۵۷ دلار می گردد .
با این حساب هزینه سالانه زیبایی کیت میدلتون ۳۷۷۲۸  دلار می باشد . اما ما فکر می کنیم  با هر هزینه ای او خوشکل و زیبا به نظر می رسد .
منبع : سیمرغ
تاریخ: ۱۳۹۱/۰۶/۲۲ | بازدید:

مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
mohade3 می گوید: (۱۳۹۱/۰۶/۲۸)

واقعا اگه ایرانی ها هم همین اندازه پول لوازم ارایش خوب(دقت کنید خوب نه هرمارکی)بدن از کیت وهر کس دیگه ای که فک میکنیم خوشگله، زیباتر میشن.ایرانی ها همینجوری خیلی زیباهستند دیگه چه برسه به اون وقتی که لوازم ارایش گرون وخوب داشته باشن

ارسال نظر در "هزینه های کیت میدلتون برای آرایش و زیبایی"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.