امروز و ساعت دقیقه می باشد.

وقتی براد پیت سخت گیر می شود !

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

وقتی براد پیت سخت گیر می شود !

 

این زوج همراه یکدیگراز شش فرزند نگهداری می کنند و آنجلینا که قبلا” نسبت به براد پیت سخت گیری بیشتری می کرد و جدی تر با بچه ها برخورد می کرد ، می گوید : در حال حاضر براد هم مجبور است بیشتر در تربیت بچه ها و آموختن نظم و انضباط به آنها مشارکت کند.

او گفت:”من همیشه سخت گیر تر و جدی تر بودم اما از وقتی که دوقلوها متولد شدند براد هم مجبور شد بیشتر در تربیت بچه ها کمک کند و در مواقع مورد نیاز با آنها جدی برخورد کند .”

” البته نوع برخورد من و براد با هرکدام از بچه ها فرق می کند. برای مثال براد همیشه رابطه بسیار عمیقیبا مدوکس دارد . مدوکس واقعا”پسر با هوشی است و براد عاشق این است که به او مطالبی در مورد تاریخ ، هنر و فرهنگ یاد بدهد . وقتی آنها با هم و در کنار یکدیگر هستند ، تماشا کردنشان واقعا” دلپذیر است.”

” فکر می کنم من رابطه نزدیکتری با دخترها دارم اما براد همیشه آنها را می خنداند . ولی همیشه سعی می کنیم با بچه ها خیلی خوب برخورد کنیم.”

“معمولا” شبها بهترین و شادترین زمان برای خانواده ما است. ما اغلب بعد از خوردن شام لباس راحتی می پوشیم وهمه با هم بازی می کنیم و بعضی اوقات ، وقتی همه ما با هم می خندیم ، این طرف و آن طرف می پریم و شادی می کنیم ، جمع خانوادگی ما شبیه یک جشن می شود.”

” در همین لحظات است که احساس زیبای داشتن یک خانواده شاد را تجربه می کنیم.این دنیای کوچک ما است.”

منبع : آفتاب

 

باز نشرجامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small عکس هایی از حضور لیدی گاگا و اپرا وینفری در مراسم اولین سالگرد تأسیس بنیاد

تاریخ: ۱۳۹۰/۱۲/۱۵ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
هیما می گوید: (۱۳۹۰/۱۲/۱۵)

سلام. ممنون عالی بود.

zahra می گوید: (۱۳۹۱/۰۹/۱۶)

خوش به حالشون……

ارسال نظر در "وقتی براد پیت سخت گیر می شود !"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.