امروز و ساعت دقیقه می باشد.

تصاویر دیدنی : به تایلند می روید از بازارچه مرگ دیدن کنید!!

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

تصاویر دیدنی : به تایلند می روید از بازارچه مرگ دیدن کنید!!

به گزارش بروزترین ها به نقل از فول نت امروزه مراکز خرید جزو امن ترین نقاط شهری محسوب می شوند زیرا هرچه فرد در فروشگاه احساس راحتی و امنیت کند حتما ترجیح خواهد داد خرید بیشتری انجام دهد و خرید بیشتر برابر است با سود بیشتر. اما بازاری در کشور تایلند وجود دارد که می خواهد این اصل را نقض کند! مرکز خریدی که چانه زدن با فروشنده ممکن است به قیمت مرگ شما تمام شود!
بازار Maeklong تایلند جایی است که روزانه افراد زیادی برای خرید به آنجا می روند، این بازار که حالا تبدیل به یک جاذبه توریستی هم شده، جای فوق العاده خطرناکی است چرا که هر روز چندین بار، یک قطار مستقیما از میان این بازار عبور کرده و با غرش های خود دل خریداران و فروشندگان را فرو می ریزد!
درست قبل از ورود قطار به شهر، رفه داران این مرکز خرید با عجله بساط خود را از کنار ریل جمع کرده و سریعا از مسیر قطار کنار می روند و دوباره با عبور قطار از دل بازار بساط خود را پهن می کنند و به کار و کاسبی مشغول می شوند. خوشبختانه مسیر حرکت این قطار زیاد شلوغ نیست و روزانه فقط ۸ بار از این مسیر عبور می کند. جالب است بدانید این مسیر بخشی از شبکه ملی راه آهن کشور تایلند نیست و تنها بین دو شهر Samut Sakhon و Samut Song**am در کشور تایلند کشیده شده است. عکس های باورنکردنی زیر درست در زمانی گرفته شده که یک قطار از میان بازار Maeklong تایلند عبور می کند.

باز نشرجامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small 5 ایده برای داشتن اتاق خوابی آرامش بخش+ تصاویر

 

تاریخ: ۱۳۹۰/۰۹/۰۴ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "تصاویر دیدنی : به تایلند می روید از بازارچه مرگ دیدن کنید!!"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.