امروز و ساعت دقیقه می باشد.

«سفر به جزیره ی اسرارآمیز» پرفروش ترین فیلم سینمای جهان شد

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

«سفر به جزیره ی اسرارآمیز» پرفروش ترین فیلم سینمای جهان شد

فیلم «سفر به جزیره ی اسرارآمیز ٢» برای چهارمین هفته ی متوالی پرفروش ترین فیلم سینمای جهان شد.

فیلم «سفر به جزیره ی اسرارآمیز ٢» در تعطیلات آخر هفته فروش ٧/١٤ میلیون دلار را از ٦٦٠٠ سالن نمایش در ٥٢ كشور به دست آورد تا برای چهارمین هفته متوالی در رتبه اول پرفروش ترین های سینمای جهان بایستد.

در خلاصه ی داستان این فیلم آمده است: «شان» به همراه دوست مادرش برای پیدا کردن پدربزرگ شان که گفته می شود در جزیره ای اسرارآمیز مفقود شده است، به محل موردنظر مسافرت می کنند و اتفاقات شگفت انگیزی را تجربه می کنند.

«مایكل كین»، بازیگر كهنه كار هالیوود كه در فیلم های «بازگشت بتمن» و«پرستیژ» با كریستوفر نولان همكاری داشته است، در قسمت دوم از سری فیلم های «سفر به جزیره ی اسرارآمیز» بازی كرده است.

«براد پیتون» پروژه ی سینمایی «سفر به جزیره ی اسرارآمیز ٢» را بر اساس اقتباسی از كتاب «ژول ورن» كارگردانی كرده است. «سفر به جزیره ی اسرارآمیز ٢» در قالب سه بعدی و آیمكس سه بعدی در معرض تماشای مخاطبان قرار گرفته است.

مجموع فروش جهانی این فیلم از مرز ١٨٤ میلیون دلار گذشت تا این فیلم از مجموع فروش قسمت اول با عنوان «سفر به مركز زمین» بیشتر فروش داشته باشد.

فیلم «این یعنی جنگ» محصول كمپانی فاكس قرن بیستم با فروش ١/١٤ میلیون دلار از ٥١ كشور در رتبه ی دوم جدول جهانی قرار گرفت و مجموع فروش خود را به ٤٣ میلیون دلار رساند.

فیلم «اسب جنگی» ساخته ی جدید استیون اسپیلبرگ با فروش ٦/١٠ میلیون دلار در رتبه ی سوم پرفروش ترین های سینمای جهان ایستاد و مجموع فروش خود را به ٧٩ میلیون دلار رساند. این فیلم داستان انس و الفت پسری نوجوان به یك اسب در خلال سال های بحرانی جنگ جهانی اول است.

ایسنا

 

باز نشرجامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small عکس هایی از حضور لیدی گاگا و اپرا وینفری در مراسم اولین سالگرد تأسیس بنیاد

تاریخ: ۱۳۹۰/۱۲/۱۶ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "«سفر به جزیره ی اسرارآمیز» پرفروش ترین فیلم سینمای جهان شد"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.