امروز و ساعت دقیقه می باشد.

چگونه بفهمیم کسی از مقعد رابطه جنسی داشته است ؟

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

چگونه بفهمیم کسی از مقعد رابطه جنسی داشته است ؟

چگونه بفهمیم کسی از مقعد رابطه جنسی داشته است ؟

علائم دخول مكرربعضا افرادی كه از طرف دادگستری توسط ضابطین قانون معرفی می گردند كه لواط در گذشته انجام داده اند . در صورت مكرر بودن ، علایم دخول را می توان مشاهده نمود. باید دانست كه اگر دفعات دخول كمتر از 3-2 مورد باشد نباید انتظار علایم را داشت در صورتی كه دفعات دخول بیشتر باشد علائمی مثل از بین رفت چین های مقعدی كه در حالت معاینه پوست اطراف مقعد صاف تر از زمان طبیعی است و تورم یا صافی چین ها ، ضخیم شدن پوست اطراف مقعد كه به داخل كشیده شده و تا ناحیه پوستی مخاطی ادامه می یابد و گهگاه ناحیه یاد شده پوسته گذار می گردد ، دیده می شود .

اگر مفعول حرفه ای باشد ضخیم شدن پوست حتی به داخل ركتوم امتداد می یابد و فیسوزهای بهبود یافته قبلی به صورت خطوط كم رنگ در محل چین ها دیده می شود به شرطی كه با حوصله و در صورت امكان از عدسی استفاده شود . در مفعولین حرفه ای مقعد شكل قیفی پیدا می كند مثل اینكه مقعد به طرف داخل كشیده شده باشد از نكات مهم این است كه هیچ وقت نباید در مورد شل شدگی اسفنكتر مقعدی در اجساد اظهار نظر نمود مگر اینكه آزمایش مایع منی در ركتوم مثبت بوده و یا پارگی و هماتوم اطراف مقعد شدید باشد و یا وسیله خارجی ( مثل دسته چكش … ) در معاینه جسد و در داخل مقعد مشاهده شود . در افراد حرفه ای و در مشاهده مقعدی اكثرا علائمی مشاهده نمی گردد مگر از مانور به خصوصی استفاده نمائیم . مواقعی كه شخصی در حالت معاینه قرار دارد انگشتان بزرگ را در فاصله كمی از مقعد قرار داده و با بقیه انگشتان سرین ها را گرفته و به طرف كناره ها می كشیم تا چین ها مقعدی به خوبی نامیان شوند . در عده ای از افراد كه عمل لواط را منكر هستند به طور عمدی به اسفنكتر فشار آورده و به اصطلاح خود را جمع می كنند و اگر پزشك قانونی با به حرف كشیدن مفعول افكار او را به نكته دیگر جلب نماید حركت ارادی اسفنكتر از بین رفته و حالت آن مشخص می شود .
در افرادی كه قبلا اعمال جراحی در ناحیه مقعدی انجام داده اند و اعمالی مثل هموروئید و فیستوز و غیره و یا آزمایشات ركتوسكپی انجام داده باشند علائم پارگی اسفنكتر چین ها ممكن است مشاهده شود كه لازم به توجه می باشد شلی اسفنكتر مقعدی از علائم دخول مكرر می باشد و با توجه به اینكه یك حالت كیفی است هیچ وقت ملاك عمل قرار نمی گیرد زیرا بیمارهای مختلف ، جنس بیمار و استفاده از داروهای شل كننده و سن شخص در قوام اسفنكتر موثر می باشد .

 

منبع : تنظیم خانواده

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۷/۲۳ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
مجید می گوید: (۱۳۹۲/۰۹/۲۴)

اطلاعات خوبی بود . ممنون

ارسال نظر در "چگونه بفهمیم کسی از مقعد رابطه جنسی داشته است ؟"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.