امروز و ساعت دقیقه می باشد.

بروزترین ها | چگونه برنزگی پوست مان را در پاییز حفظ کنیم؟

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

چگونه برنزگی پوست مان را در پاییز حفظ کنیم؟

149813

چگونه برنزگی پوست مان را در پاییز حفظ کنیم؟

تابستان پايان پذیرفته و به تدريج روزهای گرم پرحرارت و آفتابی كوتاه می‌شوند اگر شما اهل برنزه كردن پوستتان هستيد به 5 توصيه زير عمل كنيد تا رنگ زيبايي كه در تابستان روی پوستتان نشسته با آمدن پاييز رنگ نبازد.

1 – از لایه‌بردار استفاده كنید 
برداشتن سلول‌های مرده از روی پوست یك ضرورت است. سلول‌های مرده پوست را خاكستری نشان می‌دهند. 2 بار در هفته از یك لایه‌بردار برای پوست صورت استفاده كنید و آن را به شكل دورانی روی پوست مالش دهید.
2 – مرطوب‌كننده بزنید 
مرطوب بودن پوست قانون شماره یك داشتن پوستی نرم و زیبا است. فراموش نكنید هر بار كه دوش گرفتید یك مرتبه از مرطوب‌كننده استفاده كنید.
3 – اتوبرنزه بخرید 
كرم‌های اتوبرنزه را می‌توانید از تمامی فروشگاه‌های لوازم آرایشی بهداشتی تهیه كنید. یك یا دو بار در هفته می‌توانید از اتوبرنزه‌ها استفاده كنید. مصرف بیشتر توصیه نمی‌شود زیرا پوست را به رنگ نارنجی درمی‌آورد.
4 – آرایش كنید 
می‌توانید برای آنكه به رنگ دلخواه برسید از كرم‌پودرها و پنكیك‌های برنزه استفاده كنید. این كرم‌ها در كنار آرایش زیبای چشم‌ها می‌توانند شما را بسیار جذاب نشان دهند.
5 – از نور آفتاب كمك بگیرید 
روزهای آفتابی پاییز را از دست ندهید و به بهانه خرید یا قدم زدن از آن بهره ببرید. اما فراموش نكنید لازم است به دلیل سردی و خشكی هوا و همچنین باد از كرم مرطوب‌كننده استفاده كرده و پوستتان را محافظت كنید.
تاریخ: ۱۳۹۱/۰۹/۱۸ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "چگونه برنزگی پوست مان را در پاییز حفظ کنیم؟"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.