امروز و ساعت دقیقه می باشد.

علت جدایی سیامک انصاری از سری جدید دورهمی فاش شد

علت جدایی سیامک انصاری از سری جدید دورهمی فاش شد

تهیه کننده برنامه پر مخاطب دورهمی درباره آغاز ضبط سری جدید این برنامه و علت جدایی برخی از بازیگران از جمله سیامک انصاری توضیحاتی را ارائه کرد.

سیدمصطفی احمدی، تهیه‌کننده سری جدید مجموعه «دورهمی» در گفت‌وگویی، درباره غیبت سیامک انصاری و مه لقا باقری در سری جدید توضیح داد:
به دلیل اینکه دورهمی قرار نبود ساخته شود و پیش از این هم آقای مدیری اعلام کرده بود ساخته نمی‌شود، دوستان هم سر کار دیگری رفتند و مشغول هستند. خانم باقری در حال حاضر تئاتری را کارگردانی می‌کند و آقای انصاری هم با دو سه پروژه همکاری می‌کند، اما سحر ولدبیگی از جمله بازیگرانی است که در کنار سروش جمشیدی در سری جدید حضور خواهند داشت.

 احمدی همچنین درباره زمان پخش برنامه «دورهمی» توضیح داد:
احتمال ۹۹ درصد دورهمی روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۱ شب به روی آنتن خواهد رفت و اما اینکه پخش آن از چه زمانی شروع خواهد شد، هنوز قطعی نشده است، به احتمال زیاد از هفته جاری این برنامه به روی آنتن خواهد رفت.

 مصطفی احمدی تهیه کننده برنامه دورهمی در خصوص خبر پخش اولین قسمت سری سوم برنامه دورهمی در شب یلدا گفت:
من در گفت و گوی قبلی خود نگفتم اولین قسمت دورهمی در شب یلدا پخش می شود بلکه اعلام کردم یکی از قسمت‌های ما که قطعا مقارن با شب یلدا است حال و هوای یلدایی دارد.

البته گفته شده است که سحر ولدبیگی و سروش جمشیدی بازیگران جدید دورهمی خواهند بود و نیز احتمالا اولین میهمان برنامه محمدرضا شریفی نیا خواهد بود.

تاریخ: ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "علت جدایی سیامک انصاری از سری جدید دورهمی فاش شد"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.