امروز و ساعت دقیقه می باشد.

عکس های دیدنی مراسم عقد فرزاد حسنی و آزاده نامداری

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

عکس های دیدنی مراسم عقد فرزاد حسنی و آزاده نامداری

عکس های دیدنی مراسم عقد فرزاد حسنی و آزاده نامداری

کوچه پس کوچه های جماران برای رقم خوردن اتفاقی بزرگ لحظه شماری می کنند. اینجا میزبان کسانیست که سال ها برایمان حرف زده اند، اجرا کرده اند و حتی بعضی وقت ها از حقوق مان دفاع کرده اند. «فرزاد حسنی» و «آزاده نامداری» که یک ماه و اندی پیش خبر پرسروصدای ازدواجشان را اولین بار در همین روزنامه تماشا برایتان منتشر کردیم، پنج شنبه به حسینیه جماران رفتند تا حاج سیدحسن خمینی نوه به تعبیر داماد «آن تیر مُراد»‌ خطبه عقدشان را جاری کند تا رسما همسر یکدیگر شوند.

عکس های دیدنی مراسم عقد فرزاد حسنی و آزاده نامداری

فرزاد حسنی و آزاده نامداری به همراه خانواده هایشان وارد حسینیه جماران میعادگاه عاشقان روح الله شدند و بعد از دقایقی جهت جاری شدن صیغه عقد به دفتر حجت الاسلام حاج سیدحسین خمینی وارد شدند.

عکس های دیدنی مراسم عقد فرزاد حسنی و آزاده نامداری

فرزاد حسنی و آزاده نامداری که دلشان پر از شوق و دلهره بود، دقایقی بعد با حاج سیدحسن خمینی روبه رو شدند و بعد از ورود ایشان و خوشرویی همیشگی شان که موروثی حضرت امام (ره) است، حاج سیدحسن خمینی ابتدا به خوش و بش با فرزاد حسنی پرداخت و از او درباره مشغولیت های این روزهایش پرسید که آقا داماد توضیحاتی درباره مجموعه رالی ایرانی به تهیه کنندگی سعید ابوطالب خدمت ایشان ارائه کرد. حجت الاسلام سیدحسن خمینی سپس با آزاده نامداری سلام و علیک کرد و درباره مشغولیت های این روزهای او پرسید که مشخص شد عروس خانم این روزهای تلویزیون ایران، مشغول تحصیل در رشته روانشناسی است.

عکس های دیدنی مراسم عقد فرزاد حسنی و آزاده نامداری

بعد از چند دقیقه ای مراسم عقد این دو مجری توانای تلویزیون آغاز شد؛‌ حاج سیدحسن خمینی وکالت آزاده نامداری را برعهده گرفت و حاج آقا رحمانی وکیل فرزاد حسنی شد تا این مراسم با شکوه ویژه ای انجام شود. بعد از جاری شدن خطبه عقد با لحن زیبا و روحانی حجت السلام سیدحسن خمینی، ایشان فرمودند: «انشالله که خداوند این ازدواج را برای این دو جوان امروز ما مبارک گرداند و درهای رحمت و خیر و برکت خود را به روی این خانواده تازه شکل گرفته باز کند. انشالله خداوند دل های این دو جوان را روز به روز به هم با محبت تر قرار دهد و صفا و صمیمیت را بزرگ ترین سرمایه زندگی آقا فرزاد و آزاده خانم نماید. انشالله خداوند محبت پیامبر (ص) و اهل بیتش را سرمایه همیشگی این خانواده گرداند و این ازدواج را باعث اتمام رحمت، اکمال نعمت و وسعت رزق قرار دهد. انشالله خداوند فرزند صالحی به ایشان عطا کند که نور چشم خود و خانواده هایشان باشد و سربازان خوبی برای امام زمان باشند. امیدوارم این ازدواج طولانی و همچنین زندگی توام با خلوص نصیب شان کند.»

عکس های دیدنی مراسم عقد فرزاد حسنی و آزاده نامداری

بعد از پایان فرمایشات حاج سیدحسن خمینی، نوبت فرزاد حسنی بود که ضمن تشکر از نوه امام خمینی (ره) که قبول زحمت کردند و پذیرای ایشان، خانم نامداری و خانواده هایشان شدند و خطبه عقد را جاری کردند، بگوید: «همه جا عرض کرده ام و خدمت شما نیز به شکل مستقیم و با واسطه گفته ام که عُلقه من به حضرت امام (ره)، علقه ای وصف ناشدنیست و جاری شدن صیغه عقد توسط شما امضای مجدد این عهد قلبی و این علقه است. انشالله که کلام شما و حضورتان که ذریه ای نیکو دارید، برکتی باشد برای این زندگی و این آغاز هم بیت الغزل و هم حسن مطلع این مغازله باشد.» در ادامه فرزاد حسنی از حاضران خواست برای شادی روح امام خمینی (ره) و خانم ثقفی همسر گرانقدر امام و حاج احمد خمینی و شهدای هفت تیر بالاخص شهید بهشتی فاتحه ای قرائت کنند و در پایان حجت الاسلام سیدحسن خمینی حاضران را مورد تفقد قرار داد و با عروس و داماد و خانواده هایشان عکسی به یادگار گرفت و دیوان اشعار امام را امضاء و به عروس و داماد هدیه کردند.

عکس های دیدنی مراسم عقد فرزاد حسنی و آزاده نامداری

بد نیست بدانید فرزاد حسنی بارها در گفت و گوها و اجراهای تلویزیونی اش به علاقه وصف ناپذیرش به حضرت امام خمینی (ره) اشاره کرده بود و به همین دلیل علاقه بسیاری داشت تا مراسم ازدواجش را در حسینیه جماران و منزل آن حضرت برگزار کند.

عد از پایان مراسم، فرزاد حسنی و آزاده نامداری به منزل امام خمینی (ره) رفتند و بعد از حضور چند دقیقه ای در آن خانه متبرک و مطهر و ذکر فاتحه ای برای روح آن بزرگوار، دست در دست یکدیگر قدم زنان کوچه های جماران را طی کردند و به همراه خانواده هایشان راهی شدند. منبع : تماشا / کافه سینما

تاریخ: 2013/06/29 | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
مریم جیرانی می گوید: (2013/06/29)

باسلام و عرض تبریک صمیمانه خدمت این زوج عزیز
خیلی به هم میاین ایشالا خوشبخت بشین
زندگیه سرشار از خوشی و سلامتی و موفق داشته باشین
عزیزان مبارک باشه

لاله می گوید: (2013/06/29)

مبارک باشه …………..ما که حسود نیستیم

لاله می گوید: (2013/06/29)

به پای هم پیر بشن

roz می گوید: (2013/06/29)

سلام ..خوب که چچچچچچچچچی؟
خییییییییییییییییییییییلی دیدنی هستند ….
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!دیدیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به به به به …

ناشناس می گوید: (2013/06/29)

مبارک باشه به پای هم پیر بشن دست راست شما بالاسر ما

سارا می گوید: (2013/06/29)

اصلا از نظر ظاهر و تیپ شخصیتی بهم نمیان !

فرناز فلاحی می گوید: (2013/06/30)

مبارکه مبارکه عروسیتون مبارکه

پگاه می گوید: (2013/06/30)

براشون ارزوی خوشبختی دارم ولی اقای حسنی خیلی از خانمش سرتره از همه لحاظ.فکرنمیکردم انتخابش اینجورباشه.به هرحال خوشبخت بشن

عرشیا اعتمادی0831یا دانشمند کوچک می گوید: (2013/06/30)

ازاده جون وفرزادد جون عقدتان مبارک انشاالله خوشبخت شین خوشکل های ایرانی

عرشیا اعتمادی0831یا دانشمند کوچک می گوید: (2013/06/30)

راستی سارا خانوم خیلیم به هم میان تا چش تو دراد پرو

کورش فتحی می گوید: (2013/07/07)

ده ده ده دی ده په ده

eli می گوید: (2013/07/23)

آزاده خانم خیلی دوست دارم
خیلی هم از آقا دوماد سری!!!:دی

سویل می گوید: (2013/08/03)

همیشه فکر می کردم اقای حسنی انتخابش باید تک باشه یه دختر ناز خوش تیب ……………………ولی مهم نیست دیگه مهم خوب بودنه پیر شین

ارسال نظر در "عکس های دیدنی مراسم عقد فرزاد حسنی و آزاده نامداری"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

تبلیغات متنی بروزترین ها

پیوندهای داغ


  •  

پیوندهای ویژه

  • دانلود آهنگ جدید
  • دانلود آهنگ شاد