امروز و ساعت دقیقه می باشد.

غرق شدن گروه کوهنور در رودخانه دز شهر دزفول

غرق شدن گروه کوهنور در رودخانه دز شهر دزفول

غرق شدن گروه گردشگری کوهنورد در چال کندی دزفول ۲۹ تیر ۹۶

ساعتی پیش ۱۴ گردشگر در منطقه چال کندی دزفول هنگام شنا غرق شدند.

مدیر عامل آتش نشانی دزفول در رابطه با این موضوع بیان کرد : تعداد ۱۴ نفر پسر و دختر بصورت تور کوهنوردی وارد دزفول شدند و در منطقه چال کندی اقدام به شنا کرده اند که  فقط ۵ نفر از آنها از آب بیرون آمده اند و از سرنوشت بقیه  خبری در دست نیست.

تا کنون دو جنازه دختر و پسر ۳۰ ساله از اب بیرون کشیده شده است و فوریت های پزشکی دزفول مرگ ۲ نفر از این افراد را که اجساد آنها پیدا شده تائید کرده است.

به گزارش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول جان ۶ نفر از گردشگران توسط مردم محلی نجات داده شد اما از سرنوشت هفت نفر دیگر هنوز خبری نیست.

در پی این حادثه ماموران امداد و نجات سازمان آتش نشانی دزفول به صورت خودجوش برای کمک به حادثه دیدگان وارد عمل شده اند و تلاش برای یافتن افراد مفقود شده در بالادست سد تنطیمی دزفول و منطقه چال کندی ادامه دارد.

گفته می شود این افراد در قالب تور گردشگری از اهواز به منطقه کول خرسان دزفول برای کوهنوردی سفر کرده بودند که از منطقه چال کندی اقدام به شنا در رودخانه کرده دچار حادثه شدند.

جسد سومین غرق شده از رودخانه بیرون کشیده شد و بنا بر گفته برخی منابع محلی تعداد اکیپ گردشگری ۱۹نفر بود.
۱۹نفر از طبیعت گردان شهر اهواز در قالب تور طبیعت مهربان اهواز ساعت ۱۶ سوار بر تیوپ ها از منطقه کول خرسان شروع به حرکت میکنند که بعد از طی مسافتی با صخره برخورد کرده و در گرداب گیر افتاده و تعدادی از طبیعت گردان دچار غرق شدگی می شوند.

تلاش شبانه نیروهای آتش‌نشانی و غواصان برای یافتن مفقودین حادثه غرق شدن گردشگران اهوازی در رودخانه همچنان ادامه دارد

تاریخ: ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "غرق شدن گروه کوهنور در رودخانه دز شهر دزفول"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.

تبلیغات متنی بروزترین ها