امروز و ساعت دقیقه می باشد.

فرج‌الله سلحشور تاوان توهین به بازیگران زن را پس می‌ دهد؟

فرج‌الله سلحشور تاوان توهین به بازیگران زن را پس می‌ دهد؟

162332

فرج‌الله سلحشور تاوان توهین به بازیگران زن را پس می‌ دهد؟

مجموعه تلویزیونی «حضرت موسی(ع)» به دلیل مشکلات مالی و اقتصادی در مرحله سناریونویسی بلاتکلیف مانده است.

معلوم نیست که این مشکلات تا چه اندازه به بودجه‌های صدا و سیما و تا چه اندازه به زیاده‌گویی‌های فرج‌الله سلحشور» مرتبط باشد. کارگردانی که هر چند وقت یکبار از خجالت بازیگران زن ایران درمی‌آید! حاشیه‌آفرینی‌های این سینماگر شاید برای مسئولان ارشاد و صدا و سیما هم چندان مناسب نباشد، دست‌کم در این اوضاع و احوال نابسامان هر دو سازمان.

سلحشور که همچنان از شکایت 18 بازیگر زن سینما تبرئه نشده در آخرین حرکت خود و در واکنش به عکس‌هایی منتشر شده به نام کتایون ریاحی در کنسرت ابی، این عکس‌ها را سندی بر گفته‌های پیشین‌اش دانسته بود، پس از مصاحبه و تکذیب کتایون ریاحی و مشخص شدن شخصیت اصلی آن عکس‌ها (همسر ابی) گفته بوداز تکذیب کتایون ریاحی خوشحالم!

فرج‌الله سلحشور کارگردان و تهیه‌کننده با تایید مشکلات پیش آمده برای ساخت مجموعه «حضرت موسی (ع)» به خبرگزاری مهر گفت: ساخت مجموعه تلویزیونی «حضرت موسی (ع)» به دلیل اختلاف نظر در مسایل اقتصادی، مالی و اداری با سیما در حال حاضر بلاتکلیف مانده است.

کارگردان سریال «یوسف پیامبر» که زمان راه‌اندازی دوباره مجموعه «حضرت موسی (ع)» را نامعلوم خواند درباره نگارش این مجموعه بیان کرد: مراحل تحقیقات مجموعه زیر نظر یک مسئول کامل شده است ولی سرپرست نگارش فیلمنامه خودم بوده‌ام.

وی ادامه داد: تحقیقات کامل شده و سیناپس سریال نیز کامل نوشته شده و سناریو نیز در حال کامل شدن بود که به دلیل مشکلات مالی متوقف شد.

سلحشور تصریح کرد: علاوه بر کارگردانی مجموعه «حضرت موسی(ع)» مسئولیت تهیه‌کنندگی نیز بر عهده وی است.

وی در پایان گفت: این سریال تولید معاونت سیما است که در صورت توافق از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. سریال «حضرت موسی(ع)» جزو سریال های الف ویژه سیما است.

 

سیمرغ

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۲/۱۲ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "فرج‌الله سلحشور تاوان توهین به بازیگران زن را پس می‌ دهد؟"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.