امروز و ساعت دقیقه می باشد.

آقای روحانی ، حالا لباس چی بپوشیم؟!

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

آقای روحانی ، حالا لباس چی بپوشیم؟!

آقای روحانی ، حالا لباس چی بپوشیم؟!

راستش من کمی به گفت‌وگوی تلفنی آقای روحانی با اوباما شک کرده‌ام. خودشان می‌گویند یک ربع حرف زده‌اند، ولی سرعت تحولات نشان می‌دهد احتمالا بیش‌تر حرف زده‌اند…

طنز روز

بنده به عنوان یک شهروند از دولت خواهش می‌کنم سرعت تحولات را کنترل کند و کمی یواش‌تر به پیش برود، چون این‌جوری ما به گرد این تحولات هم نمی‌رسیم و اگر مثلا پرواز ایران – آمریکا راه بیافتد، لباس مناسب نداریم بپوشیم!

راستش من کمی به گفت‌وگوی تلفنی آقای روحانی با اوباما شک کرده‌ام. خودشان می‌گویند یک ربع حرف زده‌اند، ولی سرعت تحولات نشان می‌دهد احتمالا بیش‌تر حرف زده‌اند و چون به هر دو طرف خوش گذشته است، زمان را از دست داده‌اند. الآن آقای کری می‌گوید، حتا زودتر از شش ماه می‌توان با ایران به توافق رسید! بعد هم آقای ترکان مأمور برقراری پرواز ایران – آمریکا می‌شود و آقای آشنا، مشاور فرهنگی رییس‌جمهور، می‌گوید، اوباما باید در ایران درک بشود! اگر اوضاع همین‌طور پیش برود، ممکن است چند روز دیگر جان کری بگوید حتا زودتر از سه ماه می‌توان با ایران به توافق رسید! و بعد بگوید حتا زودتر از یک ماه می‌توان با ایران به توافق رسید و بعد هم اعلام کنند ما با ایران به توافق رسیده‌ایم و پرواز تهران کالیفرنیا تا نیم ساعت دیگر می‌پرد!

اگر تحولات همین‌طوری پیش برود، بعید نیست اوباما در بخش خبری ساعت 9 شبکه یک مهمان تلفنی آقای حیاتی بشود یا دوربین سرزده گزارشی از کاخ سفید پخش کند! البته اگر این‌طوری بشود، چه کفش‌ها که از سوی افراطی‌ها به سمت آقای اوباما پرتاب خواهد شد.

پی‌نوشت:
سوءتفاهم نشود که بنده از ایجاد رابطه با آمریکا خیلی خیلی خوشحال هستم؛ خیر، بنده عقیده دارم مسأله آن تلفن و این‌که چه کسی اول تماس گرفته‌ است، هنوز روشن نشده و آقای روحانی باید پاسخ‌گو باشد و اصلا عذرخواهی کند. این توضیح را برای آن دادم که شیشه‌های ماشین من ضدگلوله نیست و با یک مشت می‌شکند!

منبع : ایسنا

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۷/۱۰ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
مرتضی می گوید: (۱۳۹۲/۰۷/۱۱)

جالب بود

ارسال نظر در "آقای روحانی ، حالا لباس چی بپوشیم؟!"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.