امروز و ساعت دقیقه می باشد.

ازدواج فرزاد حسنی با آزاده نامداری + عکس

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

ازدواج فرزاد حسنی با آزاده نامداری + عکس

ازدواج فرزاد حسنی با آزاده نامداری + عکس

ازدواج فرزاد حسنی با آزاده نامداری + عکس

این روزها تا دلتان بخواهد در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی پر است از تعابیر و ضرب المثل هایی که برایازدواج و رابطه های عاشقانه می نویسند و حتی بعضا ساخته می شوند؛ دخترها از استقلالشان دم می زنند و پسرها زندگی بی دغدغه بدون خانم ها را به رخ هم جنسان خود می کشند!

اما کیست که نداند در دل هر کدامشان چه می گذرد! بی شک ازدواج بزرگترین تصمیم زندگی هر انسانی محسوب می شود. حالا اما اگر قرار باشد دو چهره سرشناس و مشهور دست به این تصمیم بزرگ بزنند، حکایت متفاوت تری دارد. مطمئنا شمایی که در حال خواندن سطر به سطر این خبر هستید، اولین نفرهایی در ایران خواهید بود که خبر ازدواج این دو چهره سرشناس چشمانتان را گرد می کند! (البته ما هم همین حالت شما را تجربه کردیم. فقط کمی زودتر!) روزنامه تماشا برای اولین بار پرده از یک اتفاق بزرگ و خوش یمن برخواهد داشت.

ازدواج فرزاد حسنی با آزاده نامداری + عکس

بعد از «مهدی پاکدل» و «بهنوش طباطبایی» که آخرین زوج هنری مشهوری بودند که به خانه بخت رفتند. خبردار شدیم قرار است دو چهره سرشناس دیگر نیز به سنت و فرموده پیامبر جامعه عمل بپوشانند و عهد ببندند تا سال ها کنار یکدیگر و با یک روح روزگار بگذرانند.

چند روز دیگر «فرزاد حسنی» و «آزاده نامداری» دو مجری جوان و خوشنام تلویزیون ایران پای سفره عقد خواهند نشست تا بزرگترین اتفاق زندگیشان را کنار یکدیگر جشن بگیرند و پای برگه مهمترین شراکت زندگیشان امضا بیندازند.

این وصلت فرخنده و خوش یمن را به فرزاد حسنی و آزاده نامداری که سال هاست با صدا و تصویرشان زندگی کرده ایم و خاطره ها داریم تبریک می گوید و بهترین ها را برای این زوج هنرمند آرزو می کند. پیامبر اکرم (ص) می فرمایند: «در اسلام هیچ بنایی ساخته نشد که نزد خدای عز و جل محبوبتر و ارجمندتر از ازدواج باشد.» باشد که آنها نیز در ارجمندترین و محبوب ترین اعمال نزد خداوند سربلند و خوشبخت باشند.

منبع : روزنامه تماشا

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۳/۰۱ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
لاله می گوید: (۱۳۹۲/۰۳/۰۱)

مبارکه

کاوه یوسف زاده می گوید: (۱۳۹۲/۰۳/۰۱)

سلام
مبارکه!راستی خواهر کوچیکه آزاده خانم یعنی آذین خانوم ازدواج کرده یا نه؟می تونید امیلش رو بهم بدید؟
به هرصورت خیلی وقته که ما می خواستیم شیرینی آقا فرزاد وآزاده خانوم رو بخوریم!خیلی هم طولانی شده!مراسم عروسی کرمانشاه برگزار شده یا تهران؟
مبارکه!

کاوه یوسف زاده می گوید: (۱۳۹۲/۰۳/۰۱)

مبارکه!امیل خواهر کوچیکه آزاده خانوم یعنی آذین خانوم رو میشه بهم بدید؟

سعید می گوید: (۱۳۹۲/۰۳/۰۱)

با سلام من احساس می کنم که خانم نامداری قبلا ازدواج کرده بودند البته با قاطعیت نمی توانم بگویم

رضا بهرامی می گوید: (۱۳۹۲/۰۳/۰۳)

میخواستم بگم این دو تا زوج اصلا بهم نمیان ولی خب قسمته دیگه ایشالا که خوشبخت بشن بهترین آرزوهارو براشون میکنم از اونام میخوام برا خوشبختی منم دعا کنن

معصومه می گوید: (۱۳۹۲/۰۳/۱۸)

آزاده رو خیلی دوسش دارم ولی به نظرم حیف میشه لیاقتش بیشتر از ایناست.

ارسال نظر در "ازدواج فرزاد حسنی با آزاده نامداری + عکس"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.