امروز و ساعت دقیقه می باشد.

امیر حسین رستمی : تلویزیون مهران مدیری و رضا عطاران را فراموش کرده است

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

امیر حسین رستمی : تلویزیون مهران مدیری و رضا عطاران را فراموش کرده است

امیر حسین رستمی : تلویزیون مهران مدیری و رضا عطاران را فراموش کرده است

امیر حسین رستمی : تلویزیون مهران مدیری و رضا عطاران را فراموش کرده است

 امیرحسین رستمی دلایل کم شدن پروژه‌های طنز تلویزیون را به این خاطر می‌داند که شاید تلویزیون با طنازانی که خودش آن‌ها را پروش داده، رفتار درستی نکرده است.

این بازیگر که اکنون مقابل دوربین محمد حسین لطیفی مشغول بازی در سریال‌ ماه رمضانی «دودکش» است، خاطرنشان کرد: بازیگرانی در حیطه‌ طنز هستند که تلویزیون سال‌ها برایشان سرمایه‌گذاری کرده و زحمتشان را کشیده است و از طریق خود تلویزیون در زمینه‌ی طنز برند شدند. همین بازیگران بِرَند طنز به مخاطب عام معرفی شدند و مخاطب عام سال‌هاست که با آن‌ها خاطره ساخته اما الان می‌بینیم که انگار وجود ندارند.

وی یادآورد شد: به عنوان مثال انگار اصلا مهران مدیری و رضا عطاران، دیگر وجود ندارند. اگر بخواهیم انگارها را نام ببریم زیاد هستند و فکر می‌کنم همین انگارها موجب می‌شود کمی کیفیت طنزهای تلویزیون پایین بیاید چرا که ما طنازان بِرَند در ایران خیلی کم داریم و شاید تعداد آن‌ها شش الی هفت نفر بیشتر نباشد.

رستمی سپس با اشاره به نقشی که در سریال‌ «دودکش» محمد حسین لطیفی دارد، اظهار کرد: با کاراکتر «بهروز» مقابل دوربین آقای لطیفی رفتم، در این مجموعه نقش برادر کوچک هومن برق‌نورد را بازی می‌کنم. فضای «دودکش» در یک قالیشویی می‌گذرد و اصلا هم قرار نیست اتفاق عجیبی و غریبی در آن بیفتد.

وی افزود: در سریال «دودکش» که قرار است ماه رمضان امسال از شبکه یک پخش شود، دو برادر و یک خواهر هستیم که خانم عامری نقش خواهرم، هومن برق‌نورد نقش برادر بزرگترم و خانم سیما تیرانداز هم نقش همسر برادرم را ایفا می‌کند، «بهروز» و «فیروز» دو برادری هستند که با هم قالیشویی را اداره می‌کنند و بیشتر اتفاقاتی که در قصه رخ می‌دهد به قالیشویی برمی‌گردد.

این بازیگر سینما و تلویزیون درباره‌ متفاوت بودن نقش‌هایش در فیلم و سریال‌های تلویزیون و همچنین فعالیتش در حیطه‌ی طنز اینگونه بیان کرد:‌ سال 91 در حیطه ایفای نقش در سینما و تلویزیون تمرکزم روی قصه‌های ملودرام بود و فکر می‌کنم سال 92 فعلا تمرکزم روی طنز باشد اما ممکن است یک دفعه نقش قاتل را هم بازی کنم. بنابراین نقش‌هایم بستگی به میل و علاقه‌ام دارد و امروز و فردایم متفاوت است و اصلا قابل پیش‌بینی نیست.

رستمی در ادامه‌ گفتگوی خود درباره‌ سریال «شمس‌العماره» که این روزها از شبکه‌ آی‌فیلم در حال پخش است، گفت: راستش «شمس‌العماره» در آن دوره پس از چندین سال بی‌حوصلگی حالم را خیلی خوب کرد و کاراکتر «شکور» را خیلی دوست داشتم و احساس می‌کنم خیلی کم پیش می‌آید که در تاریخ هر کشور، کاراکترهایی با اسم و ذهن مردم ماندگار شود.

او در پایان خاطرنشان کرد: قبل از بازی در سریال‌ «شمس‌العماره» مدتی با خودم قهر کرده بودم چراکه آن زمان سه فیلم سینمایی پشت سرهم کار کرده بودم که هر سه‌ی آن‌ها اتفاقات بدی برایشان افتاد؛ به عنوان مثال «فقط چشم‌هایت را ببند» کاری از علیرضا امینی که به اعتقاد من یک سینمایی بی‌نظیر بود، توقیف شد و چندین کار دیگر که برایشان اتفاقات بدی افتاد؛ به همین خاطر یک دوره سه چهار ساله اصلا بازی نمی‌کردم تا اینکه «شمس‌العماره» حالم را خوب کرد.

منبع : ایسنا

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۲/۲۲ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "امیر حسین رستمی : تلویزیون مهران مدیری و رضا عطاران را فراموش کرده است"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.