امروز و ساعت دقیقه می باشد.

معرفي و زمان فيلم‌هاي سینمایی نوروزي شبكه يك سيما

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

معرفي و زمان فيلم‌هاي سینمایی نوروزي شبكه يك سيما

عطاران به تلويزيون مي‌آيد
فيلم‌هاي نوروزي شبكه يك سيما
جام جم آنلاين: ورود آقايان ممنوع ،( 29‌‌ اسفند ‌‌1390) مدير يك مدرسه دخترانه ب‌رغم ميلش مجبور مي‌شود يك معلم مرد براي يكي از كلاس‌هايش انتخاب كند. ورود اين معلم شيمي باعث به وجود آمدن اتفاقات مختلفي مي‌شود.

ملك سليمان – اول فروردين

اين فيلم روايت مقطعي از زندگي حضرت سليمان است. خداوند به وسيله نشانه‌هايي به سليمان نشان مي‌دهد بايد از شرايط سختي براي رسيدن به يك جامعه آرماني عبور كند؛ اما سليمان براي به دست آوردن چنين حكومتي بايد جهان جنيان و شياطين را تحت تسلط خود درآورد. در اين بين فتنه‌هايي در سه شهر اورشليم، اريحا و زبولون به نمايش در‌مي‌آيد.

سريع و خشن- 2 فروردين

فيلم درباره برايان اوكانر است. او كه توسط دوستانش از اتوبوس حامل زندان بي‌برگشت نجات يافته همراه دومينيك تورتو، تيمي درست مي‌كند تا مقابل يك تاجر هروئين كه قصد نفوذ به دستگاه او را دارد، ايستادگي كند.

بن‌بست – 3 فروردين

فيلم داستان دو دوست به نام ارس و امير را روايت مي‌كند. ارس زماني دور با اهمال كاريش باعث مرگ همسر امير شده است. پس از سال‌ها او كه افسر نيروي انتظامي شده در برابر امير قرار مي‌گيرد تا…

دزد ماشين- 4 فروردين

ورين زن جواني كه به علت نداشتن اعتماد به نفس كافي براي نگهداري از پسرش دچار نگراني است و از همسرش جدا شده به‌طور ناخواسته توسط يك سارق همراه با پسرش گروگان گرفته مي‌شود. او براي اولين‌بار در زندگي تصميم مي‌گيرد كاري بزرگ انجام دهد و موفق مي‌شود سارق را كه قصد كشتن او را دارد از بين برده و… .

ناسپاس- 5 فروردين

در زمان حضرت موسي عاميل و آشل دو پسر عمو هستند كه خواهان ازدواج با آناتل هستند، اما وقوع يك رخداد غيرمنتظره آرامش و آسايش قبايل را به هم مي‌ريزد… .

سرقت برج – 6 فروردين

چند كارگر ساختماني متوجه دسيسه رئيس خود كه يك تاجر بسيار ثروتمند است، مي‌شوند و تصميم مي‌گيرند حقوق پايمال شده خود را پس‌ گرفته و او را به سزاي اعمالش برسانند.

موش و گربه- 7 فروردين

كسري و نسرين زوج جواني‌ هستند كه در زندگي مشتركشان به علت بيكاري و تنبلي در كار هميشه دچار مشكلات فراوان هستند.

مردي سوار بر قطار- 8 فروردين

مردي ناشناس وارد شهري كوچك مي‌شود و پس از آشنايي با پيرمردي كه معلم و شاعر بوده به علت بسته بودن هتل شهر به خانه او مي‌رود. با ايجاد رابطه صميمي بين آن دو و علاقه براي كسب تجربه مشترك، پيرمرد با مرد ناشناس براي سرقت از بانك همراه مي‌شود. اما روزي كه مرد ناشناس نقشه دزدي را پياده مي‌كند به علت خيانت همدستانش مجروح شده و… .

بازگشت- 9 فروردين

پانوش كه خود را بي‌گناه مي‌داند به زنداني در سيبري فرستاده مي‌شود. شرايط مهلك و سرماي طاقت‌فرساي زندان چنان است كه هر كس مي‌كوشد راهي براي فرار بيابد، اما طبيعت نفوذناپذير و برف امكان گريختن را از زندانيان سلب كرده است. يانوش چند نفر از زندانيان را متقاعد مي‌كند به اتكاي مهارت‌هاي همديگر، در فرصتي مناسب بگريزند كه… .

آدمكش- 10 فروردين

حميد زاهدي يكي از دوستان قديمي مازيار معافي(روان‌شناس) است كه بعد از 2 سال حميد زاهدي نزد او مي‌رود و درخواست كمك مي‌كند. نامزد حميد زاهدي به اتهام قتل برادر شوهرش دستگير و روانه زندان شده است. حميد سعي مي‌كند همسرش را مقابل دادگاه، مجنون و رواني جلوه دهد تا دادگاه در مجازات او تخفيف قائل شود… .

هفت روز در اتوپيا – 11 فروردين

جواني به نام لوك كه يك گلف‌باز حرفه‌اي است در حال بازگشت از مسابقه‌اي حساس كه در آن شكست خورده، با اتومبيلش در منطقه‌اي به نام اتوپيا دچار سانحه مي‌شود. پيرمردي كه از مزرعه‌داران آن منطقه است و جاني نام دارد او را مي‌يابد و به او كمك مي‌كند.

لوك تا زمان تعمير اتومبيلش در هتلي اقامت مي‌كند و رفته رفته با مردم منطقه آشنا مي‌شود. جاني در هر برخورد، لوك را (كه به نظر مي‌رسد انگيزه‌ها و تمركزش را از دست داده) به نقطه‌اي در دل طبيعت مي‌برد و درس‌هايي از زندگي به او مي‌دهد. پس از تعمير اتومبيل، لوك كه اكنون ديد متفاوتي به زندگي پيدا كرده اتوپيا را ترك مي‌كند و… .

ساعت به وقت صفر- 12 فروردين

داستان فيلم تلويزيوني «ساعت به وقت صفر» درباره يك افسر بازنشسته آگاهي به نام عماد است كه قصد دارد با دختر، داماد و همسر جديدش به كيش سفر كند.

يكي از قاچاقچيان قديمي (جلال) به عماد زنگ مي‌زند و سرنخ جديدي از پرونده‌اي به او مي‌دهد كه در جريان آن، همسر سابق عماد كشته شده است. عماد خود را به محل مي‌رساند، اما قاچاقچيان ديگري جلال را مي‌كشند و عماد تازه متوجه مي‌شود آن قاچاقچيان قصد دارند پالايشگاه نفت را براي ممانعت از توليد و صادرات بنزين منفجر كنند و… .

ژاك دهقان – 13 فروردين

سال 1815 فرانسه دستخوش تغييرات بسياري است. ناپلئون در جنگ واترلو شكست خورده و اشراف فرانسوي كه پس از انقلاب فرانسه از كشور گريخته بودند، اكنون دوباره بازگشته و رفتار بيرحمانه خود را با رعايا از سر گرفته‌اند. مارتي يك رعيت هوادار بناپارت است كه با همسر و تنها فرزندش ژاك زندگي مي‌كند. در يك روز باراني كه كنت ناسناك و همراهانش در حال شكار هستند براي فرار از باران به سمت كلبه مارتي مي‌روند و پيشكار كنت سگ ژاك را كشته و همسر مارتي را نيز مضروب مي‌كند. مارتي، پيشكار را كشته و مي‌گريزد. كنت ناسناك جايزه بزرگي براي يافتن مارتي مقرر مي‌كند و…

تاریخ: ۱۳۹۰/۱۲/۲۸ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "معرفي و زمان فيلم‌هاي سینمایی نوروزي شبكه يك سيما"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.