امروز و ساعت دقیقه می باشد.

تفریح جالب قاسم‌خانی و شقایق دهقان + عکس

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

تفریح جالب قاسم‌خانی و شقایق دهقان + عکس

تفریح جالب قاسم‌خانی و شقایق دهقان + عکس

شقایق دهقان که این روزها سریال مهرآباد را به روی آنتن دارد و ساختمان پزشکان نیز با بازی درخشان او بعد از دو سال برای دومین بار از شبکه تماشا بازپخش می‌شود در خصوص علت عدم حضور همسرش(محراب قاسم‌خانی) در جلوی دوربین به عنوان بازیگر به جام جم گفته است: محراب خیلی بد بازی می‌کند. یک دیالوگ دارد که می‌گوید من اگر بلد بودم بازی کنم به بقیه نشان می‌دادم که بازیگر خوب یعنی چی. تحلیلش از بازیگر درست است. فیلم خیلی زیاد می‌بیند، اما بازیگر خوبی نیست. جلوی دوربین معذب می‌شود. در پاورچین یک بار نقش یک نویسنده را بازی کرد که خیلی افتضاح بود. بازی‌اش آبرو بر بود.

تفریح جالب قاسم‌خانی و شقایق دهقان + عکس

این کار یکی از تفریحات جدی ماست
وی همچنین در بخش دیگر این مصاحبه در اظهار نظری جالب صحبت کردن در مورد آدم‌ها را به عنوان یکی از تفریحات خود و همسرش عنوان کرده و در پاسخ به این سوال که روی محیط اطرافتان چطور دقیق می‌شوید و جزئیاتش را به خاطر می‌سپارید توضیح داده است: مثلا یکی از تفریحات من و محراب این است که درباره آدم‌ها حرف بزنیم. بیخودی این کار را می‌کنیم. از این کار هیچ منظوری نداریم. اصلا قرار نیست محراب این آدم را بعدها یک جایی استفاده کند یا من نقش آن را بازی کنم. مثلا من به آرایشگاه می‌روم و وقتی برمی‌گردم زن‌های آنجا را برای محراب تحلیل می‌کنم. این کار یکی از تفریحات جدی ماست. من و محراب وقتی کافی‌شاپ می‌رویم خیلی وقت‌ها با هم حرف نمی‌زنیم. چون داریم گوش می‌کنیم که دیگران چه می‌گویند.
آرزو دارم نویان نویسنده شود
دهقان در پاسخ به این سوال که آیا اجازه می دهید فرزندانتان هم بازیگر بشوند، گفته است:من خیلی آرزو دارم «نویان» نویسنده بشود. پدر من مهندس مکانیک است و همیشه دوست داشت من مهندس بشوم. فکر می کنم نیروانا (دختر محراب قاسم خانی از ازدواج اولش) توانایی مدیریت خوبی دارد و روابط اجتماعی اش قوی است. او می تواند وارد گروه کارگردانی بشود.

منبع : پارسینه

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۳/۱۰ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "تفریح جالب قاسم‌خانی و شقایق دهقان + عکس"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.