امروز و ساعت دقیقه می باشد.

حرف‌ های تاسف‌ بار حمید گودرزی در تلویزیون

محصول توصیه شده

حرف‌ های تاسف‌ بار حمید گودرزی در تلویزیون

حرف‌ های تاسف‌ بار حمید گودرزی در تلویزیون

حرف‌ های تاسف‌ بار حمید گودرزی در تلویزیون

حمید گودرزی بازیگر بروجردی سینما و تلویزیون در برنامه سینما گلخانه که در تاریخ ۲۹ / ۱۰/ ۱۳۹۱ از شبکه سه سیما پخش شد در پاسخ به سوال مجری برنامه که از او پرسید اهل کجایی؟ به گونه ای پاسخ داده است که گویا به مزاج برخی از لر زبانان خوش نیامده است.

ظاهرا حمید گودرزی در پاسخ به سوال مجری گفته است: ” فقط مسخره نکنید منو ها اما متاسفانه لر هستم ” که این نوع ادبیات حمید گودرزی بازتاب گسترده ای میان رسانه های استان های لر نشین داشته است.

برخی از سایت های محلی در انتقاد به رفتار این بازیگر سینما و تلویزیون نوشتند: ادبیات حمید گودرزی تحقر آمیز بوده و او نباید در رسانه ملی وجهه قوم لر را کوچک می شمرد.

بنا بر این گزارش، موج اعتراضات به حمید گودرزی از سایت استان زادگاهش یعنی لرستان آغاز شد و برخی از سایت های استان های کهگیلویه و و بویراحمد و چهارمحال بختیاری به این موضوع پرداختند و همچنین سخنان گودرزی اعتراض مردم مناطق لر نشین استان های فارس و خوزستان را نیز در بر داشته است.

سایت سرزمین لر و مجله خرم آباد در اقدامی مشترک عکس حمید گودرزی را با یک ضربدر بزرگ قرمز رنگ منتشر کردند و در مطالب خود نوشتند : از اینکه چنین شخصیتی در بین ما بود و به آن افتخار می کردیم ما بیشتر متاسفیم.

سایت بویر نیوز هم در حرکتی اعتراض آمیز عکس گودرزی را وارونه منتشر کرد و نوشت ” چه خوب است آدم از اسب بیفتد ولی از اصل نیفتد.”

این سایت همچنین با اشاره به ویژگی ها و خصلت های چون صداقت، مهمان نوازی و رشادت های قوم لر خواستار معذرت خواهی هر چه سریعتر گودرزی شد.

برخی از فعالان فرهنگی لر زبان نیز مراتب اعتراض خود را اعلام داشتند که از جمله آن می توان به نامه اعتراض دانشجویان دانشگاه آزاد کمالوند خرم آباد به رئیس صدا و سیما اشاره داشت.

البته صحبت های گودرزی چیزی از ارزشهای قوم اصیل لر کم نمی کند چرا که اعتبار این قوم با اینگونه ادبیات هرگز خدشه دار نخواهد شد ولی ای کاش حمید گودرزی که سال ها دعای مردم لر زبان را پشت سر خود داشت قبل از حرف زدن کمی بیشتر فکر می کرد حتی اگر قصد مزاح داشت بگونه ای که اکنون باعث جریحه دار شدن احساسات قوم لر نمی شد این موضوع را بیان می کرد.

به نظر می رسد صحبت های گودرزی با توجه به حال و هوای برنامه بیشتر یک شوخی بوده است و هیچگونه قصد توهینی را نداشته است.

حمید گودرزی متولد سال ۱۳۵۶ ( اصالتا لرستانی است) و فارغ التحصیل بازیگری از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران است. وی فعالیت هنری را با بازی در نمایش «کشتی اسپرانزا» به کارگردانی محمد رحمانیان آغاز کرد. نخستین تجربه سینمایی او، بازی کوتاهی در فیلم «سهراب» به کارگردانی سعید سهیلی است. در حال حاضر نیز این بازیگر سریال تلویزیونی زمانه را از شبکه سه سیما در حال پخش دارد.

منبع : فردا نیوز

تاریخ: ۱۳۹۱/۱۱/۰۷ | بازدید:

مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ماریا نیازی می گوید: (۱۳۹۱/۱۱/۰۸)

نمی دونم چرا ما آدمها اینقدر بیکار شدیم که منتظریم یکی یه حرفی بزنه بعد سریع براش جبه گیری کنیم- به جای اینکه اینقدر غیرت بی جا داشته باشیم به فکر راهی برای بهتر زندگی کردن در این روزگار هر کی به هر کی باشیم

مهري می گوید: (۱۳۹۱/۱۱/۰۸)

واقعا که لر بوده که بوده همه هموطنیم

نسربن می گوید: (۱۳۹۱/۱۱/۰۸)

لر، کرد،ترک، بلوچ، عرب، ….هیچ فرقی نمی کند. ما همگی ایرانی هستیم وهموطن.

زلیخا می گوید: (۱۳۹۱/۱۱/۰۸)

خب لره دیگه,کاریش نمی شه کرد-لطفا لرها ببخشنش

magmag می گوید: (۱۳۹۱/۱۱/۰۸)

اهل هر جا که باشی اگه اصالتت رو منکر بشی دیگه تمومه اینچنین آدمی به خودش ارزش قائل نیست واسه هیچکس ارزش نمیده. لر بودن عیب نیست بی شخصیتی عیبه آقای گودرزی دوهزارتومن پول رفته جیبت خدا رو بنده نیستی؟؟؟ برات متاسفم

آرش غلامی می گوید: (۱۳۹۱/۱۱/۰۸)

میگن آدم دراز بی شعوره راست میگن

ندا می گوید: (۱۳۹۱/۱۱/۰۸)

اون بنده خدا فقط محض مزاح همچین حرفی زده منظوری که نداشته.چرا باید هر موضوعی رو تو این مملکت اینقدر بزرگ کنیم؟!!!!!!!!

مینا می گوید: (۱۳۹۱/۱۱/۰۸)

این بازیگر باید به اصالت خودش توهین نمیکرد من خودم یه ترک هستم اردیبهشت ماه که برای یه همایش دانشجویی بروجرد بودم دیدم لرها چقدر مردمان مهمان نواز و باشخصیتی هستند.

هادي می گوید: (۱۳۹۱/۱۱/۱۰)

شاید فقط یه شوخی بوده ولی باز هم متاسفم
بروجردیها مردمان با فرهنگ و با اصالتی هستند با این جمله (این شخص)چیزی ازشون کم نمیشه.

arefeh می گوید: (۱۳۹۱/۱۱/۱۰)

حال نداشتم بخونم*

میلاد می گوید: (۱۳۹۱/۱۱/۱۸)

من لرم و همیشه به ایرانی بودن و لر بودنم افتخار میکنم, برنامه گلخانه که حمید گودرزی در اون برنامه این حرف رو زد که : فقط بهم نخندید من لرم , رو خودم دیدم و میدونم که حمید گودرزی اصلا قصدش مسخره کردن قوم لر نبود بلکه یک لحظه خودشو دور از دید مردم و پخش زنده برنامه تلویزیونی دید و به شوخی این حرف رو زد, چهره حمید گودرزی بعد از گفتن این حرف به کلی به هم ریخت و تازه فهمید که چی گفته ولی در هر صورت بهتر بود اول فکر میکرد و بعدحرف میزد .

ف؛ خليلي می گوید: (۱۳۹۲/۰۷/۰۸)

براتون متأسفم آقای گودرزی که بروجرد رو به تهران ترجیح دادید؛  درواقع ما لرها برای خودمون متأسفیم که شما همشهری ماید

ارسال نظر در "حرف‌ های تاسف‌ بار حمید گودرزی در تلویزیون"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.