امروز و ساعت دقیقه می باشد.

عکس دیدنی مهدی ماهانی قبل از عمل بینی + تصاویر

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

عکس دیدنی مهدی ماهانی قبل از عمل بینی + تصاویر

مهدی ماهانی متولد ۲۶ اردیبهشت سال ۱۳۶۲ است. او بچه ی اول خانواده بوده و تنها یک برادر به نام مهیار دارد. در دانشگاه در رشته ی مهندسی عمران مشغول به تحصیل شد. او به نوعی خاک سینما را خورده تا به بازیگری رسیده و در هر کاری یک دستی داشته است. او به عنوان دستیار کارگردان ، دستیار صحنه و . . . کار کرده است. او در حرفه بازیگری با حضور در فیلم دلنوازان که در آنجا نقش دکتر زند را داشت مشهور شد .البته در فیلم های دیگری هم نقش آفرینی کرده است.

حدود ۳ ماه پیش به دلیل ناراحتی قلبی که داشت در ۱۲ شهریور عمل جراحی قلب باز روی وی انجام  شد که خداروشکر در حال حاضر در بهبودی کامل به سر می برد.

 

%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c%da%af%d8%b1-%d8%ac%d9%88%d8%a7%d9%86-%d8%aa%d9%84%d9%88%db%8c%d8%b2%db%8c%d9%88%d9%86-%d8%b2%db%8c%d8%b1-%d8%aa%db%8c%d8%ba-%d8%ac%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d9%85%db%8c

 

۹۵

چندی پیش در صفحه شخصی خود عکسی بسیار جالب را منتشر کرد که هرکسی این کار را انجام نمی دهد. اما این هم یک روی زیبا از شخصیت وی است.

او عکس خود را در نوجوانی در سن ۱۶ سالگی ، سنی که هنوز عمل زیبایی بینی را انجام نداده بود گذاشت. که هم اکنون مشاهده خواهید کرد.

خودتان مقایسه کنید که عکس های الان او با آن موقع چقدر متفاوت است.

 

mehdimahani_15

۲۰۱۵۵۲۳۱۶۵۸۵۷۸۰a

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "عکس دیدنی مهدی ماهانی قبل از عمل بینی + تصاویر"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.