امروز و ساعت دقیقه می باشد.

فرزندان جولیا رابرتز نمی دانند مادرشان مشهور است!

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

فرزندان جولیا رابرتز نمی دانند مادرشان مشهور است!

جولیا رابرتز یکی از مشهورترین زنان دنیاست اما سه فرزند او این موضوع را نمی دانند.

بازیگر فیلم ” آینه آینه” که مادر دو فرزند دوقلوی ۷ ساله با نامهای هازل و فین و یک پسر ۴ ساله با نام هنری است به نسخه ماه آوریل مجله “ونیتی فیر” گفت که فرزندان او و همسرش “دنی مودر” ، اصلا” نمی دانند که مادرشان اینقدر مشهور است.

جولیا رابرتز گفت:” در یک خیابان شلوغ همراه فرزندانم راه می رفتم که ناگهان یک نفر مرا شناخت و چند قدم جلوتر یک نفر دیگر متوجه من شد و وقتی از جلوی او رد می شدیم گفت : این جولیا رابرتز است. ما به راه خود ادامه دادیم اما چند قدم جلوتر فین گفت: بله مادر من جولیا رابینسون است.”

جولیا که خیلی مشتاق است که بداند زندگی برای کودکانی که در خانواده های مشهور متولد می شوند ، چگونه است ، با گریس گامر، هنر پیشه همکار خود در فیلم ” لری کرون”، که دختر بازیگر مشهور مریل استریپ است ، درباره این موضوع صحبت کرد.

جولیا رابرتز می گوید:”من از گریس پرسیدم که وقتی متوجه شده مادرش یک هنرپیشه بسیار مشهور است چندساله بود ؟

او پاسخ داد : فکر می کنم حدود ۹ سالم بود که هم چیز را متوجه شدم و توانستم کاملا” این موضوع را درک کنم. من پرسیدم “از این موضوع خوشحال شدی و به راحتی با آن کنار آمدی؟او گفت:”بله خیلی برایم خوشحال کننده بود وبا فهمیدن این موضوع هیچ ضربه ای نخوردم” با شنیدن این حرفها خیلی آرام شدم واقعا” امیدوار کننده بود. ”

آفتاب

تاریخ: ۱۳۹۰/۱۲/۱۴ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "فرزندان جولیا رابرتز نمی دانند مادرشان مشهور است!"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.