امروز و ساعت دقیقه می باشد.

مشکل "قهوه تلخ" رفع شد؛ ادامه سریال ساخته می شود

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

مشکل “قهوه تلخ” رفع شد؛ ادامه سریال ساخته می شود

با رفع مشکلات پیش آمده برای سریال «قهوه تلخ»، سازندگان این سریال ادامه آن را در همان زمان نامعلوم تاریخی می سازند.

پس از انتشار نسخه قاچاق سری ۲۶ مجموعه «قهوه تلخ»، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ساخت ادامه این سریال را به حالت تعلیق درآورد تا تکلیف نسخه قاچاق روشن شود.

بنا بر این گزارش، پس از گذشت چند ماه سرانجام تکلیف مجموعه «قهوه تلخ» روشن شد و تهیه کنندگان مجموعه قصد دارند قسمت های جدید این سریال را بسازند. علی رغم برخی اخبار منتشر شده مبنی بر پایان «قهوه تلخ» در دو قسمت اخیر، سازندگان آن قصد دارند داستان را به روال قبل ادامه دهند.

همچنین سازندگان این مجموعه، از رفتن به آینده پشیمان شدند و قرار است در سری ۲۶ و ۲۷ فقط داستان در زمان حال روایت شود و دوباره اهالی قهوه تلخ به دربار خودشان برگردند.

به گزارش فارس، در حال حاضر سری ۲۶ که نسخه قاچاق آن توزیع شد، به همراه سری ۲۷ آماده است و بناست تا پیش از آغاز سال نو وارد بازار شود.

سعید رجبی فروتن، مدیر کل دفتر همکاری های سمعی و بصری و نمایش خانگی نیز در این باره گفت: خوشبختانه با پی گیری های انجام شده عاملان نسخه قاچاق سری ۲۶ قهوه تلخ شناسایی و محاکمه شدند. این اتفاق در حالی بود که هیچ کدام از عوامل سازنده این مجموعه در این رویداد دخالتی نداشتند.

وی ادامه داد: در حال حاضر سازندگان این مجموعه با توجه به داشتن پروانه ساخت می توانند ادامه کار را بسازند و به منظور بازبینی در اختیار ما قرار دهند.

رجبی فروتن گفت: سازندگان «قهوه تلخ» مشکلی برای ادامه کار ندارند و می توانند به روال سابق به کار خود ادامه دهند.

ادامه سریال «قهوه تلخ» در حالی ساخته می شود که بسیاری از بازیگران به دلیل فاصله ایجاد شده میان تولید قسمت ها با پروژه خداحافظی کرده اند و مشغول به کار در دیگر آثار سینمایی و تلویزیونی شده اند.

فارس

باز نشرجامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small عکس هایی از حضور لیدی گاگا و اپرا وینفری در مراسم اولین سالگرد تأسیس بنیاد

تاریخ: ۱۳۹۰/۱۲/۱۶ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "مشکل “قهوه تلخ” رفع شد؛ ادامه سریال ساخته می شود"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.