امروز و ساعت دقیقه می باشد.

بروزترین ها | عکس : کنسرت خواجه امیری خلاف شرع اعلام شد!

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

عکس : کنسرت خواجه امیری خلاف شرع اعلام شد!

عکس : کنسرت خواجه امیری خلاف شرع اعلام شد!

خبر کوتاه بود و هیچ رسانه ای هم به دلایل لغو این برنامه نپرداخت تا سرانجام ناصر مدنی، برگزار کننده این کنسرت در گفت و گو با «ایسنا» (نمایندگی خوزستان) درباره دلایل لغو این کنسرت گفت: «با وجود اخذ تمامی مجوزهای رسمی و لازم کنسرت وی لغو شد.»
وی، با بیان اینکه در جریان این اقدام 60 میلیون تومان ضرر کرده است، افزود: «بلیت فروشی برای این کنسرت در چند شهر استان خوزستان انجام و نزدیک به هشت میلیون تومان خرج تبلیغات آن شده است.»
مدنی اظهار کرد: «عده ای به محل برگزاری کنسرت آمدند و ضمن حرام و خلاف شرع دانستن این حرکت فرهنگی اعلام کردند که این کنسرت اجازه برگزاری ندارد.»

دفتر موسیقی ارشاد به عنوان تنها مرجع رسمی پاسخگویی به این اتفاق سکوت اختیار کرد و هیچ واکنشی نشان نداد تا پیگیری های خبرنگاران هم به نتیجه ای نرسد و ارزش و اعتبار مجوزهای صادر شده از سوی این ارگان باز هم زیر سوال برود اما خبر به اینجا ختم نشد.
در روزهای گذشته بسیاری از کنسرت هایی که قرار بوده هفته آینده در تهران روی صحنه برود، به دلیل تاخیرهای فراوان در صدور مجوز، لغو شده و تهیه کننده های آنها به دلیل نداشتن زمان مناسب برای تبلیغات، قید برگزاری برنامه شان را زده اندو بسیاری از برنامه هایی که برای آنها سالن هم رزرو شده تا آستانه لغو پیش رفته اند.
از جمله این برنامه ها می توان به کنسرت شنبه آینده «فرزاد فرزین» اشاره کرد که هنوز مجوز آن صادر نشده تا تهیه کننده آن به دلیل نداشتن زمان کافی برای تبلیغات، قید برگزاری اش را بزند.
«مرتضی پاشاشی» دیگر خواننده ای است که قرار بود اولین کنسرت رسمی اش را در هفته دوم اسفند روی صحنه ببرد و او هم به دلیل نداشتن زمان کافی برای تبلیغات و عدم صدور مجوز و تاخیرهای عجیب در امضای مجوزش تا آستانه لغو برنامه اش پیش رفته است.
فریدون آسرایی، محسن یگانه، احسان خواجه امیری و بسیاری دیگر از چهره ها حتی محمد اصفهانی به دلایل مشابه همچنان در بلاتکلیفی قرار دارند و به رغم اصرار خبرنگار ما، هیچکدام از این چهره ها حاضر به گفت و گو درباره معضل و بحران جدید این روزهای بازار موسیقی نشدند.

منبع : ویستا

تاریخ: ۱۳۹۱/۱۲/۱۰ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
نمرود می گوید: (۱۳۹۱/۱۲/۱۰)

بابا اینا دیگه شورش رو در اوردن . مثلا تو این کنسرت ها می خوان چی بخونن که خلاف شرعه ؟ اینا که همشون شناخته شده هستن . آخه چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عبدالله می گوید: (۱۳۹۱/۱۲/۱۳)

انشالله برا این خواننده های خوب کشورمون دیگه این مشکلات پیش نیاد

ارسال نظر در "عکس : کنسرت خواجه امیری خلاف شرع اعلام شد!"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.