امروز و ساعت دقیقه می باشد.

مجوز یاس خواننده رپ ایرانی تکذیب شد

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

مجوز یاس خواننده رپ ایرانی تکذیب شد

یاس؛ خواننده رپ مجاز شد!

این شاید آغازی باشد بر فعالیت های رسمی این خواننده رپ که در آینده بتوئاند به صورت مستقل فعالیت های رسمی اش را ادامه دهد.

هت تریک با ترانه‌هایی از مریم اسدی، مریم دلشاد، عرفان سلیمی، داوود کریمی، محمد وحیدپور، تکستی از یاس و ملودی‌های وحید حاجی‌تبار، اشکان خشایی، امید حاجیلی و امیر عباس حسن‌زاده تولید شده و به زودی راهی بازار موسیقی کشور خواهد شد.
همچنین، تنظیم‌های این آلبوم بر عهده پیام قربانی، بابک سعیدی، بهروز لطفی‌پور و حمیدرضا شجاعی بوده است.
یاسر بختیاری معروف به یاس

تکذیب

امروز صبح خبری مبنی بر انتشار آلبومی با حضور یاسر بختیاری با نام مستعار یاس روی خروجی خبرگزاری ها منتشر شد که دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را مجبور به واکنش کرد.

این دفتر در بیانیه ای رسمی اعلام کرد:‌ در پی انتشار خبری با مضمون «همکاری خواننده سرشناس رپ ایران در آلبوم هت‌تریک وحید حاجی‌تبار روابط عمومی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ضمن تکذیب انتشار این خبر اعلام کرد که هیچ مجوزی برای خوانندگی یاسر بختیاری با نام مستعار یاس، صادر نشده ‌است.
طبق اعلام واحد صدور مجوز آلبوم دفتر موسیقی، آلبوم هت‌تریک تنها به شورای موسیقی ارسال شده اما مجوز نشر دریافت نکرده است. همچنین نام صابر بختیارزاده به عنوان شاعر قطعه قصه زندگی در فرم آلبوم قید شده است.
یاسر بختیاری با نام هنری یاس زاده ٣٠ خرداد ١٣٦١ در مسجدسلیمان خواننده رپ فارسی است. او از چهره‌های موسیقی رپ فارسی به شمار می‌رود.همچنین به وی لقب سلطان رپ فارسی و برکت رپ فارسی را نیز دادند.
منبع : جام جم نوا
تاریخ: ۱۳۹۳/۰۳/۱۹ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ماهان می گوید: (۱۳۹۳/۰۸/۲۴)

ایول داش یاسر با تمام شوقی که برای گوش دادن اهنگت دارم ولی این فیلمه که توش خوندی خیلی خوبه ولی تسلیت میگم به همه به خاطر فوت هنرمند خیلی عزیزمون مرتضی پاشایی

ارسال نظر در "مجوز یاس خواننده رپ ایرانی تکذیب شد"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.