امروز و ساعت دقیقه می باشد.

یادداشت انتقادی بهاره رهنما برای درگذشت عسل بدیعی

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

یادداشت انتقادی بهاره رهنما برای درگذشت عسل بدیعی

یادداشت انتقادی بهاره رهنما برای درگذشت عسل بدیعی

عید دلشوره‌ام می‌دهد. مدت‌هاست که ترجیح می‌دهم دور باشم از بساطش و امسال ماندم، بودم و عید با همه خوبی‌ها و بدی‌ها و دلواپسی‌هایش بالاخره تمام شد ولی متاسفانه در روزای آخر تعطیلات از دست دادن دوست و همکار جوانمان عسل بدیعی، همه چیز را تحت‌الشعاع قرار داد، شایعات و شنیده‌ها چنان به سرعت باد دهان به دهان گشت که فرصتی برای اعلام واقعیت به خانواده داغدار و شوک شده او نمی‌داد و من بار دیگر فکر می‌کردم چقدر شهرت اتفاق عجیب و غریب و گاه تلخی است اینکه آدم‌های حرفه من حتی در مرگ هم خلوت و آرامش خود را ندارند.

مرگ یک آدم شناخته شده و معروف بیشتر از اینکه مرگ یک نفر باشد در این سرزمین خوراک روزنامه‌های جورواجور و آدم‌های بیمار و بیکاری است که حتی دست از سر مرده ما برنمی‌دارند و حس نمی‌کنند خانواده عزادار، داغدار است و داغ چهره و ناشناس نمی‌شناسد. داغ آنچنان بی‌رحم و سوزنده است که برای از سرگذراندنش نیاز به خلوت و آرامش است نیاز به بودن در حریم خصوصی، گرچه اهدای زندگی به هفت نفر با اعلام رضایت خانواده خانم بدیعی و پر کردن کارت اهدای عضو در جشن نفس سال 91 توسط خود ایشان، چنان حرکت زیبا و تاثیر‌گذاری بود که حالا جا داشت نشریات و دوستان و هموطنان دهان به دهان بگردانند.

روزگار غریبی است که بی‌حوصلگی و بی‌رمقی فرصت‌های زندگی را از خیلی از ما دریغ می‌کند، متاسفم که حالا مرگ اتفاق هشداردهنده‌ای است که کمی از این‌همه حرف و حدیث و خشم و مرافعه بی‌جا با یکدیگر بکاهیم فقط کمی مرگ همین نزدیکی است به نزدیکی سالی که تازه نـو شد.

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۱/۲۳ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ملیحه می گوید: (۱۳۹۲/۰۱/۲۵)

سلام من هم با نظر خانم بهاره رهنما موافقم ومتاسفم که به جای اینکه از حرکت زیبا وانسان دوستانه مرحوم عسل بدیعی صحبت کنیم به حاشیه میپردازیم.به جای اینکار خوب بود میگفتیم تا ،روز تشیع پیکر آن عزیز پیرو این عزیز برگه اهدای عضو را پر میکردیم.علت مزگ این عزیز حکایت اینه هی با خود میپرسیم یاران امام حسین واقعا 72 تن بودند ؟، فلسفه عاشورا را گم کرده ایم.یادش همیشه در خاطره ها باقی است.

ارسال نظر در "یادداشت انتقادی بهاره رهنما برای درگذشت عسل بدیعی"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.