امروز و ساعت دقیقه می باشد.

بروزترین ها | فروش سیم‌کارت به زیر 18 سال ممنوع!

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

فروش سیم‌کارت به زیر 18 سال ممنوع!

156742

فروش سیم‌کارت به زیر 18 سال ممنوع!

در پی اخباری که مبنی بر ارائه سیم‌کارت‌های رایتل به دانش‌آموزان مطرح شده، مدیر کل برند و ارتباطات این شرکت خاطرنشان کرد: تاکنون رایتل هیچ مذاکره‌ای با آموزش و پرورش نداشته و ما به هیچ عنوان فروش سیم‌کارت دانش آموزی نخواهیم داشت.

شاهین آرپناهی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد:‌ این موضوع به یکباره از سوی آموزش و پرورش مطرح شده و در این زمینه هیچ مذاکره‌ای با شرکت رایتل صورت نگرفته است.

وی ادامه داد: بنابر قانون، فروش سیم‌کارت به افراد زیر 18 سال ممنوع است و به همین دلیل ما به هیچ عنوان به این مساله ورود نخواهیم کرد ضمن این‌که مسائل فرهنگی مربوط به دانش‌آموزان برای اپراتور سوم نیز از اهمیت برخوردار است.

آرپناهی در پایان خطاب به رسانه‌ها و مسوولان خاطرنشان کرد: کاش چنین اخباری پیش از انجام بررسی‌های همه جانبه، در جامعه منتشر نشود تا با این نوع جریان سازی ها شاهد نگرانی مردم نباشیم.

روز گذشته سیدعلی یزدی‌خواه – رییس آموزش و پرورش شهر تهران – از طرح ارائه «تبلت دانش‌آموزی» خبر داده و در این باره گفته بود: «تبلت دانش‌آموزی» یکی از برنامه‌هایی است که مرکز آمار و فناوری وزارت آموزش و پرورش آن را در دستور کار قرار داده و اجرای آزمایشی آن از مدارس شهر تهران آغاز خواهد شد.

وی در عین حال گفته بود: با توجه به برآورد هزینه‌هایی که برای راه‌اندازی این طرح و همچنین تولید محتوا باید صورت بگیرد، مقرر شده ورود تبلت و رایتل یا همان موبایل تصویری در دستور کار قرار بگیرد که در صورت تامین زیرساخت‌ها و اعتبار آن، از سال 92 به صورت آزمایشی اجرا خواهد شد.

اعلام این موضوع واکنش نمایندگان مجلس را به دنبال داشته و امروز جمشید جعفرپور – عضو کمیسیون فرهنگی مجلس – در این زمینه اعلام کرده است: بحث ورود رایتل به مدارس، با حضور صاحب‌نظران فرهنگی و دینی و کارشناسان فناوری به زودی در کمیسیون فرهنگی بررسی خواهد شد.

منبع : ایسنا

تاریخ: ۱۳۹۱/۱۲/۰۳ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "فروش سیم‌کارت به زیر 18 سال ممنوع!"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

تبلیغات متنی بروزترین ها

پیوندهای داغ


  •  

پیوندهای ویژه

  • دانلود آهنگ جدید
  • دانلود آهنگ شاد