امروز و ساعت دقیقه می باشد.

بروزترین ها | ماجرای جالب علی کریمی و دخترک گلفروش

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

ماجرای جالب علی کریمی و دخترک گلفروش

هیچوقت یادم نمی‌رود بلوار میرداماد را به سمت خیابان شریعتی رانندگی می‌کردم. وقتی به چراغ قرمز ۱۸۰ ثانیه‌ای‌اش برخورد کردم عصبی شدم. تازه از محل کارم تعطیل شده بودم و خیلی خسته بودم.
داشتم دیالوگ‌های معمولم در مورد چراغ قرمز‌ها و ترافیک‌های تهران را زمزمه می‌کردم که کودکی رو به من کرد و گفت: «آقا فال می‌گیری» چند قدم آن طرف‌تر دخترک گلفروش با شاخه‌های لاله صدا زد: «آقا گل بخردیگه… خواهش می‌کنم». جمله‌اش تمام نشده بود که با غرور تمام، شیشه پنجره را بالا دادم تا صدایشان را نشنوم و مزاحم نشوند! وقتی چنین برخوردی را از من دیدند بی‌خیال شدند و رفتند سراغ راننده اتومبیل کناری‌ام.
رنگ قرمز و مدل ماشین سبب شده بود تا از سایر ماشین‌ها متمایز گردد.
پس از چند ثانیه دیدم پسرک فالگیر با صدای بلند گفت: «بچه‌ها… بچه‌ها بیایین علی کریمیه… بازیکن پرسپولیس…» در یک چشم به هم زدن، پنچ شش نفر از کودکان کار، دور ماشینش را گرفتند. من هم بی‌اختیار سرم را چرخاندم تا عکس‌العمل علی کریمی را ببینم. او با لبخندی دنباله‌دار از همه کودکان فال و گل و شکلات گرفت تا آن‌ها را خوشحال کند. چراغ سبز شد و بچه‌ها هنوز بی‌خیال کریمی نشده بودند. علی کریمی که با بوووووق ماشین‌های پشت سرش مواجه شده بود، اتومبیلش را حرکت داد و بعد از چراغ قرمز، ماشینش را نگه داشت. من هم از روی کنجکاوی پشت سر جادوگر ایستادم.
کاپیتان پرسپولیسی‌ها از ماشین پیاده شد و دخترک گلفروش را محکم بوسید و پسری که آدامس می‌فروخت را بغل کرد. امضا داد و تمام گل‌های لاله گلفروش را خرید و چند فال حافظ هم گرفت. برایم عجیب بود. مگر می‌توان باور کرد جادوگر که گاهی حوصله خودش را هم ندارد اینطور برخورد کند؟
دخترک گلفروش از فرط خوشحالی نمی‌دانست چکار کند و بالا و پایین می‌پرید. کریمی که دیگر نمی‌دانست چکار کند، با صدایی خش‌دار گفت: «بچه‌ها باید بروم سر تمرین. دیرم شده.» خداحافظ… خداحافظ» کودکان کار نیز با تشویق چند ثانیه‌ای علی کریمی… کریمی دوستت داریم، او را بدرقه کردند…
ارسالی کاربران

تاریخ: ۱۳۹۱/۰۶/۰۶ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
پرستو می گوید: (۱۳۹۱/۰۶/۰۶)

عاشق این مرامش هستم

علی می گوید: (۱۳۹۱/۰۶/۰۶)

واقعا با مرامه خیلی دوست دارم داش علی

ali می گوید: (۱۳۹۱/۰۶/۰۶)

خداییش حیف این بازیکن که تو ایرانه عاشقشم

نهال می گوید: (۱۳۹۱/۰۶/۰۶)

ممنون

متین می گوید: (۱۳۹۱/۰۶/۰۶)

جالب بود

redgirl77 می گوید: (۱۳۹۱/۰۶/۰۷)

آخه داداش علی تو چقد بامرمی؟ خیلی مردی، خیلی… اگه همه بازیکنا مثل شما بودن الان بهترین لیگ جهانو داشتیم… بقیه فقط بلدن 5 میلیارد پول بگیرن و با وحشی گری پیرن پاره کنن ولی خوش به مرامت که علاوه بر اینکه جادوگری با غیرتو با مرامو مهربونو نمونه هم هستی… همیشه در قلب ما پرسپولیسیا میمونی…

shabah می گوید: (۱۳۹۱/۰۶/۰۷)

درسته استقلالیم ولی از این کارش خیلی خوشم اومد

احسان می گوید: (۱۳۹۱/۰۶/۰۸)

مرد فقط خودش

یاسی می گوید: (۱۳۹۱/۰۶/۰۸)

حیف این بازیکن که تو تیم که چه عرض کنم طویله ای بنام پرسپولیس توپ می زنه

ارسال نظر در "ماجرای جالب علی کریمی و دخترک گلفروش"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

تبلیغات متنی بروزترین ها

پیوندهای داغ


  •  

پیوندهای ویژه

  • دانلود آهنگ جدید
  • دانلود آهنگ شاد