امروز و ساعت دقیقه می باشد.

مرد افغان سحرگاه سينه يک ايراني را با چاقو در تهران دريد

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

مرد افغان سحرگاه سينه يک ايراني را با چاقو در تهران دريد

مرد افغان سحرگاه سينه يک ايراني را با چاقو در تهران دريد

مرد افغان سحرگاه سينه يک ايراني را با چاقو در تهران دريد

ساعت 5 و 30 دقیقه صبح 14 خرداد از طريق مركز فوریت های پلیسی 110 وقوع يك درگيري در خيابان ميثم ـ خيابان حسيني ـ كوچه صاحب الزمان(عج) به كلانتري114 غياثي اعلام شد .

با حضور مأموران كلانتري مشخص شد فردي به نام احمد 38 ساله غرق در خون بر روی زمین افتاده و فرد دیگری به نام داود 24ساله و تبعه کشور افغانستان ، در فاصله چند متری از احمد در حال قدرت نمایی با سلاح سرد قرار دارد .

مأموران با مشاهده صحنه قصد دستگیری داود را داشتند که وی با تهدید سلاح سرد عنوان کرد که در صورت نزدیک شدن مأموران با آنها درگیر و اقدام به خودکشی خواهد کرد . با توجه به حساسیت موضوع ، واحدهای کمکی در محل حاضر و داوود در یک غافلگیري و قبل از هرگونه امکان استفاده از سلاح سرد ، دستگیر و احمد نیز بلافاصله به بیمارستان منتقل شد .

با وجود انجام اقدامات درمانی ، احمد به علت شدت جراحت های وارده فوت کرد. بلافاصله پرونده با موضوع “قتل عمد” تشکیل و به دستور شعبه دوم بازپرسی دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

داود در اظهارات اولیه به کارآگاهان گفت : مقتول می خواست از ساختمان نیمه کاره ای که من در آن نگهبان بودم اقدام به سرقت آهن آلات کند که من با او درگیر شدم . من هیچ نقشی در مرگش نداشتم و او به خاطر زمین خوردن فوت کرده است !!! .

در شرایطی که دلایل و مدارک از جمله نظریه پزشکی قانونی نشان از ارتکاب جنایت با جسم تیز و برنده داشت و مأموران کلانتری نیز متهم را به همراه چاقوی خون آلود دستگیر کرده بودند ، با این وجود کارآگاهان با مراجعه به محل جنایت به تحقیق از شاهدان صحنه جنایت پرداختند .

تمامی شاهدان صحنه جنایت عنوان داشتند که متهم را در حالیکه بر روی سینه مقتول نشسته بود ، در حال زدنِ ضربات چاقو به بدن احمد مشاهده کرده اند . یکی از شاهدان در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ابتدا صدای داد و بیداد و فریاد شنیدم .‌ داخل کوچه را از پنجره نگاه کردم . اول چیزی ندیدم اما یک لحظه مقتول را دیدم که از ساختمان نیمه کاره به بیرون پرید و متهم نیز با چاقو وی را دنبال کرد . وقتی مقتول زمین خورد ، متهم با چاقویی که در دست داشت به وی حمله ور شد و روی سینه اش نشست و در حالیکه مقتول درخواست کمک کرده بود ، قاتل شروع به زدن ضربات چاقو به وی کرد .

سرانجام متهم لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت اعتراف کرد اما همچنان مدعی شد که مقتول قصد سرقت آهن آلات از ساختمان نیمه کاره را داشته است .

متهم در اظهارات جدید خود به کارآگاهان گفت : حوالی ساعت دو نیمه شب ، مقتول به همراه دو نفر دیگر از دوستانش و در پشتِ ساختمان نیمه کاره ای که من نگهیان آن بودم ، در حال خوردن مشروب و کشیدن حشیش بود . به آنها نزدیک شده و یک سیگار از مقتول گرفتم. حتی مشروب هم گرفته و خوردم . بعد آنجا را ترک و در حالیکه مقتول و دوستانش همچنان آنجا بودند ، به محل نگهبانی خود آمدم .

متهم در ادامه اظهارات خود و در خصوص نحوه ارتکاب جنایت به کارآگاهان گفت : خودروی نیسان مقتول در داخل کوچه پارک بود . دیده بودم که احمد اقدام به سرقت آهن آلات ساختمان های تخریب شده و در حال ساخت می کند. پنج صبح بود که مقتول به همراه دوستانش وارد ساختمان شد . من فریاد زدم “دزد ـ دزد” اما کسی نبود که کمک کند. مقتول شروع به فحاشی کرد و قصد داشت مرا ساکت کند که با یک لیوان ، ضربه ای را به سرم کوبید . با یکدیگر درگیر شدیم و من نیز با چاقویی که همراهم بود وی را تهدید کردم که مقتول از ساختمان فرار کرد .او را دنبال کرده و در حالیکه مقتول در داخل کوچه بر روی زمین افتاده بود ، روی سینه اش نشسته و با چاقو چندین ضربه به سینه و بدنش وارد کردم .

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی  پلیس آگاهی تهران بزرگ ، در ادامه اعلام این خبر با اشاره به کشف خودرو نیسان متعلق به مقتول در نزدیکی محل جنایت و همچنین تست مثبت الکل در خون متهم گفت : با توجه به اعترافات صریح متهم مبنی بر ارتکاب جنایت ، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی و همچنین بررسی صحت اظهارات ، در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

منبع : باشگاه خبرنگاران

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۳/۱۸ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "مرد افغان سحرگاه سينه يک ايراني را با چاقو در تهران دريد"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

تبلیغات متنی بروزترین ها

پیوندهای داغ


  •  

پیوندهای ویژه

  • دانلود آهنگ جدید
  • دانلود آهنگ شاد