امروز و ساعت دقیقه می باشد.

مرگ کارگر بر اثر تزریق اشتباه در بیمارستان امام خمینی(ره) ساری

مرگ کارگر بر اثر تزریق اشتباه در بیمارستان امام خمینی(ره) ساری

 

کارگر ساختمانی در ساری مشغول کار بر روی ساختمان بود که ناگهان از آنجا سقوط کرده و به گونه ای می افتد که دست چپ وی می شکند و برای بررسی به نزد پزشکی در آمل می رود. پزشک بررسی می کند و تشخیص می دهد که باید گچ گرفته شود. اما بانداژ دست این مرد به قدری سفت بسته شده بود که از درون عفونت و آبسه کرد. دوباره به پزشک رفتند و او با دیدن این وضعیت گفت که از دستش کاری بر نمی آید زیرا باید با وسایل خاصی آبسه تخلیه و جلوی عفونت گرفته شود ، به همین دلیل به آنها گفت که باید به بیمارستان دولتی امام خمینی در ساری بروند تا این کار را انجام دهند.

برادر این کارگر ماجرا را این گونه شرح داد:

برادر من برای اینکه دوره درمانش طی شود چند روزی در بیمارستان بستری بود. ۸ تخت در یک اتاق بود و محیطی پر سر و صدا و شلوغ داشت ، تجهیزات بیمارستان در حد خوب هم نبود اما ما خداروشکر می کردیم زیرا برادر من تحت درمان قرار گرفت و حالش هم نرمال بود.آن شب ، شب آخری بود که باید در بیمارستان می ماندیم ، برادرم مثل همیشه با من صحبت و خنده و شوخی می کرد.  تا اینکه در ساعت ۱۲ شب برای تزریق آمپول ونکوماکس ۵۰۰  که ۲ آمپول هم باید تزریق می شد ، پرستاری آمد و شروع به تزریق کرد. در حین تزریق برادرم شروع به لرزیدن و تشنج کرد و این تشنج تا ۱۰ دقیقه ادامه داشت .

به گفته ی کادر بیمارستان در این زمان طلایی تمام کمک های اولیه داده شد اما بیمار برنگشت و فوت کرد.

برادر مرد کارگر به دلیل این که با یک سهل انگاری جان برادر جوانش گرفته شد از این بیمارستان شکایت کرده است. جسد این مرد کارگر برای کالبد شکافی و تعیین دلیل قطعی مرگ او در پزشکی قانونی است.

۱۰۹۷۶۱۴_۲۳۱

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۹/۲۵ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "مرگ کارگر بر اثر تزریق اشتباه در بیمارستان امام خمینی(ره) ساری"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.