امروز و ساعت دقیقه می باشد.

مریل استریپ اسکارهایش را در حمام نگه می دارد

مریل استریپ اسکارهایش را در حمام نگه می دارد

مریل استریپ هنوز تصمیم نگرفته است که آخرین جایزه اسکار خود را در کجا نگهداری کند.

این بازیگر برنده جایزه اسکار که در مراسم اسکار امسال برای سومین بار جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت کرد ، خیلی دوست دارد که مجسمه های اسکار خود را در بخش تزئینات و زیورآلات حمام گرانقیمت و تجملاتی خود نگهداری کند اما نگران است که مبادا گذاشتن سه مجسمه اسکار در یک محل مناسب نباشد.

مریل می گوید:”به نظر من گذاشتن جوایز طلایی در حمام ایده بسیار خوبی است زیرا وقتی دوستان و مهمانان من از حمام استفاده می کنند می توانند در خلوت و با خیال راحت این جوایز را از نزدیک ببینند.”

” اما فکر می کنم گذاشتن سه مجسمه طلایی اسکار در یک محل مناسب نباشد و من می توانم این مجسمه ها را در جاهای مختلف خانه ام بگذارم و یا شاید هم آنها را کمی بچرخانم و هر کدام از آنها را در حالتهای متفاوتی قرار دهم.”

استریپ اخیرا” فاش کرد که وقتی بازیگران تازه کار و یا جوانتر دریک پروژه در کنار او قرار می گیرند ، اغلب از اینکه در کنار او بازی خواهند کرد کمی نگرانند و خیلی می ترسند که مبادا مرتکب اشتباه شوند اما وقتی می بینند که خود او هم مانند هر انسان دیگری مرتکب خطا و اشتباه می شود ، خیلی زود احساس راحتی می کنند.

“او گفت:”وقتی بازیگران جوان وارد پروژه می شوند ، نگرانی و ترس آنها را کاملا” حس می کنم. احساس می کنم که این ترس و اضطراب مانع کار آنها می شود و آنها احساس راحتی نمی کنند . این قبیل مسائل اصلا” با چشم دیده نمی شوند اما کاملا” احساس می شوند.”

“وقتی یک بازیگر از این حس نگرانی خلاص نشود ، نمی تواند کارش را شروع کند و قبل از آغاز کارش باید از شر این استرس خلاص شود. اغلب اولین باری که من اشتباه می کنم و برای مثال دیالوگ مورد نظر را فراموش می کنم ، همه احساس راحتی می کنند و نگرانی آنها از بین می رود . اخیرا” اشتباهات من زیادتر شده است و فراموش کردن دیالوگ بارها برایم اتفاق می افتد و در همین زمان است که احساس می کنم آنها باخودشان می گویند : او آنقدرها هم عالی و بی نقص نیست.”

 

منبع : آفتاب

باز نشرجامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small عکس هایی از حضور لیدی گاگا و اپرا وینفری در مراسم اولین سالگرد تأسیس بنیاد

تاریخ: ۱۳۹۰/۱۲/۱۵ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "مریل استریپ اسکارهایش را در حمام نگه می دارد"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.