امروز و ساعت دقیقه می باشد.

مغروریت تا این حد ؟+عکس

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

مغروریت تا این حد ؟+عکس

سایت گل: رسانه های مختلفی در سرتاسر دنیا، رفتار بی تفاوت و مملو از غرور رونالدو و نامزدش در مراسم اهدای جایزه مجله «ماری کلیر» را تقبیح کردند.


در حالی که کریستیانو رونالدو و نامزدش ایرینا شایک، در مراسم اهدای جایزه مجله «ماری کلیر» در سفارت فرانسه در مادرید شرکت داشتند، رفتار این ستاره پرتغالی و نامزدش انتقادات فراوانی را به همراه داشت.
رونالدو از سال 2009 که به رئال مادرید منتقل شده تا به امروز، همواره رفتار سرد و بی تفاوتی را با خبرنگاران دارد.

این طور به نظر می رسد که با وجودی که رونالدو سعی در بهتر کردن رابطه اش با اطرافیان داشته، ولی این رفتار همچنان ادامه دارد. رونالدو اخیرا در صحبت هایی خودش را فردی «ثروتمند، خوش تیپ و یک بازیکن خوب» خوانده بود و همین باعث انتقادات فراوانی از او شده بود.
اکنون و بعد از رفتار سرد ایرینا شایک، نامزد رونالدو با سایر حاضران در مراسم اهدای جایزه مجله «ماری کلیر» بار دیگر این انتقادات آغاز شده است.


طبق اخبار منتشر شده، رونالدو و نامزدش با رفتار «سرد، عجیب و بی تفاوت خود» نظر تمام حاضران در این مراسم را به خود جلب کردند. در ادامه این گزارش به این نکته اشاره شده که این رفتارهای سرد و عجیب رونالدو و شایک در طول برگزاری مراسم ادامه داشت و انتقادات فراوانی را در میان حضار به همراه داشت.
رونالدو و شایک آخرین نفری بودند که وارد مراسم شدند و بعد از ورود، با هیچ یک از افرادی که سر میز آنها نشسته بودند سلام و احوال پرسی نکردند. این در حالی است که آنها افراد سرشناس و طراحان، بازیگران، مدل ها و مدیران مجلات سرشناس اروپایی بودند.


بر اساس گزارش اسپورت کاتالونیا، رونالدو به کسانی که از او درخواست می کردند تا عکس یادگاری با او بگیرند پاسخ منفی می داد. آنچه بیش از همه چیز دیگران را عصبانی کرده بود، این بود که رونالدو و نامزدش در زمان اعلام برگزیدگان و اهدای جوایز، برندگان را تشویق نمی کردند و دائما با موبایل هاشان سرگرم بودند.


ایرینا شایک، نامزد رونالدو که به عنوان یکی از برگزیدگان این مجله انتخاب شده بود، با بی احترامی به اسپانیایی ها، حتی کلمه ای به زبان اسپانیایی مطرح نکرد و تمام صحبت کوتاهش را به زبان انگلیسی بر زبان آورد.


جالب اینجا بود که رونالدو و نامزدش حتی به درخواست عکاسان و خبرنگاران برای گرفتن عکسی درکنار یکدیگر هم پاسخ منفی می دادند. این رفتار قطعا برای چهره رونالدو در فوتبال اسپانیا خوب نخواهد بود

 

باز نشرجامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small عکس های مراسم انتخاب زیباترین دختر چینی

 

 

 

 

تاریخ: ۱۳۹۰/۰۹/۰۱ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "مغروریت تا این حد ؟+عکس"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

تبلیغات متنی بروزترین ها

پیوندهای داغ


  •  

پیوندهای ویژه

  • دانلود آهنگ جدید
  • دانلود آهنگ شاد