امروز و ساعت دقیقه می باشد.

مقابله با بیکاری و تورم همت تمام مسئولان را می طلبد

مقابله با بیکاری و تورم همت تمام مسئولان را می طلبد

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تبیین وضعیت اقتصادی کشور با اشاره به لزوم توسعه یافتن مناطق محروم تأکید کرد: مشکلاتی مانند وضعیت بیکاری و تورم از مسائلی هستند که مقابله با آنها همت تمام مسئولان را می طلبد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی لاریجانی امروز سه شنبه در اجلاس یازدهم چهارمین دوره مجلس خبرگان رهبری، به تشریح وضعیت اقتصادی کشور، نقشه های دشمنان در تحریم های کشورهای غربی علیه جمهوری اسلامی و بهانه جویی های این کشورها در پرونده هسته ای کشورمان پرداخت.

رئیس مجلس شورای اسلامی وضعیت جمهوری اسلامی را در بین کشورهای منطقه و همسایه، وضعیت مطلوبی خواند و گفت: استراتژی نظام در برخورد با مسائلی که در این کشورها اتفاق می افتد، تیزهوشانه و همراه با دقت عمل و بر اساس تصمیمات داهیانه مقام معظم رهبری است.

لاریجانی دامن زدن به اختلافات شیعه و سنی را یکی دیگر از استراتژی های شوم استکبار جهانی و در راستای منزوی کردن جمهوری اسلامی دانست.

وی بخش فرهنگ را از نقاط قوت اسلام خواند و افزود: نقش علما و حوزه های علمیه در فرهنگ سازی بسیار با اهمیت است و این نقش نقطه ثقل ترویج فرهنگ دینی قلمداد می شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: برای برخورد با تهدیدات و تهاجم فرهنگی و به ویژه برای مقابله با ترویج عرفان های کاذب نباید از این امتیاز ویژه؛ یعنی نقش علماء و حوزه های علمیه غفلت کرد.

لاریجانی در تبیین وضعیت اقتصادی کشور، به تولید ناخالص ملی، وضعیت ضریب جینی، حرکت و گرایش توسعه به سمت نقاط محروم و خودکفایی اقتصادی که باعث پیشرفت کشور می شود اشاره کرد.

وی همچنین به پیشرفت های علمی و تکنولوژیکی اشاره و با مهم خواندن نقش دولت های مختلف که از ابتدای تأسیس نظام جمهوری اسلامی در این زمینه فعالیت کرده اند، این پیشرفت ها را مرهون تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب دانست.

رئیس مجلس شورای اسلامی یکی دیگر از دستاوردهای دولت و نظام را طرح مسکن مهر و خروج زمین از سبد کالا به عنوان یک طرح خوب و تأثیرگذار خواند و ادامه داد: مشکلاتی مانند وضعیت بیکاری و تورم از مسائلی است که همت تمام مسئولان را برای برطرف کردن یا کاهش آن می طلبد.

مهر

 

باز نشرجامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small جنيفر لوپز سوپر استار مشهور 42 ساله در وقايع امريكن آيدل

تاریخ: ۱۳۹۰/۱۲/۱۷ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "مقابله با بیکاری و تورم همت تمام مسئولان را می طلبد"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.

تبلیغات متنی بروزترین ها