امروز و ساعت دقیقه می باشد.

مگان فاکس بخوبی می داند که چطور همسرش را عصبانی کند !

مگان فاکس بخوبی می داند که چطور همسرش را عصبانی کند !

مگان فاکس برنامه تلویزیونی قدیمی همسرش ، برایان آستین گرین، با نام “بورلی هیلز ” را تماشا می کند و اینکار او باعث عصبانیت برایان می شود وظاهرا” همین موضوع اخیرا” باعث شده است که این زوج واقعا” دچار اختلاف و مشکل شوند.

برایان گفت:”مگان سعی می کند این برنامه های قدیمی را از شبکه “سواپ نت ” تماشا می کند و به همین دلیل خودش دچار مشکل شده است زیرا ما مجبور شدیم قانونی بگذاریم که بر طبق آن هیچ کدام از ما کارها و برنامه های یکدگیر را تماشا نکنیم.”

اگرچه این برنامه تلویزیونی قدیمی که بیش از ۱۰۰ قسمت از آن پخش شد ، در سالهای ۱۹۹۰ بسیار محبوب بود اما اصرار دارد که هیچ داستان خاصی از این برنامه به یاد نمی آورد وهیچ یادگاری و یا خاطره ای به عنوان یادبود از این برنامه نگه نداشته است.

او گفت:” راستش را بخواهید این برنامه یک لکه وتیرگی بسیار بزرگ بود . ما ۳۰۰ برنامه ضبط کردیم اما من فقط ستاره های مهمان این برنامه را به یاد می آورم.”

“در واقع من هیچ چیزی از این برنامه نگه نداشتم . تنها چیزی که نگه داشتم عکسی است که من و آرون اسپیلینگ (تهیه کننده برنامه) در هنگام دریافت جایزه منتخب مردم ، گرفتیم. او جایزه را گرفت و هر دوی ما با آن جایزه عکس گرفتیم.”

من تقریبا” با تمام عوامل این برنامه هنوز هم در ارتباط هستم . قبل از اینکه به اینجا بیایم با لوک پری صحبت کردم ، با جنی گارٍ هم صحبت کردم و دو هفته دیگر لوک را خواهم دید. ایان زیرینگ را هم مرتبا” می بینم.”

آفتاب

 

باز نشرجامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small عكس هايي از بردپيت سوار بر موتور

تاریخ: ۱۳۹۰/۱۲/۲۳ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "مگان فاکس بخوبی می داند که چطور همسرش را عصبانی کند !"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.