امروز و ساعت دقیقه می باشد.

بروزترین ها | هفت آرایشی که مردان از آن بیزارند

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

هفت آرایشی که مردان از آن بیزارند

هفت آرایشی که مردان از آن بیزارند

هفت آرایشی که مردان از آن بیزارند

بیشتر خانم ها با آرایش کردن اعتمادبه نفس بیشتری پیدا می کنند زیرا خود را زیباتر می یابند. ولی آقایانی هستند که صورت بدون آرایش را بیشتر دوست دارند و معتقدند آرایش کردن صورت را از حالت طبیعی خود خارج و زیبایی طبیعی صورت را کمرنگ می کند…
خیلی از ستاره ها مثل رایان آدافر (موزیسین) و راسل برند (بازیگر) همسرانشان را به آرایش نکردن تشویق می کنند.
حتی یک بار راسل برند چهره بدون آرایش همسر خود را با افتخار در توئیتر به نمایش گذاشت. به همین بهانه نگاهی داشته ایم به موضوع و نحوه آرایش کردنی که خانم ها طرفدارش هستند و مردان از آن گریزان.

۱.رژ های به رنگ های نئونی: (نارنجی و صورتی های خاص مثل ماژیک های لایت) سایه های آبی، آرایش های براق و برنزه های طلایی جزو آرایش های بهاری امسال هستند.
رژهای نئونی (مثل نارنجی و صورتی های خاص) بسیاری از افراد دنیای مد داشتن لب های برآمده با رنگ های نئونی را زیبا می دانند ولی برخی آقایان با این نظر مخالفند و رژهایی با این رنگ ها را دور از
استانداردهای زیبایی و به کار بردن این رنگ ها را خارج شدن از تعادل و عادت ها می دانند. از آنجا که خانم ها به آرایش و مد علاقه دارند باید بدانند که آقایان خیلی از این نوع آرایش ها را دوست ندارند و نمی پسندند.
۲.کرم پودر و زیرسازی های سنگین: زیرسازی های کلفت و ناهماهنگ با رنگ پوست از موارد بسیار واضح و مورد تنفر آقایان است. از دید هیچ کس دوگانه بودن رنگ صورت و گردن زیبا نیست. بودن لکه های تیره و ناهماهنگ با رنگ پوست در صورت یا روی بینی، چانه و پیشانی اصلا زیبا نیست.
حتی خیلی از آقایان پوست چرب را به پوست دو رنگ با لایه های کلفت کرم پودر ترجیح می دهند.
۳.حجم زیاد مو روی سر: دیدن حجم زیادی از مو روی سر اصلا زیبا نیست و صورت را به طور خیلی غیرطبیعی بزرگ و ناهماهنگی سر و بدن ایجاد می کند. از بین بردن ناهماهنگی ها و تعادل از زیبایی های صورت می کاهد.
۴.ابروهای خیلی نازک: ابروهای خیلی نازک هم از مواردی است که مخالفان زیادی دارد. داشتن ابروهای طبیعی با کلفتی طبیعی خود زیباتر و معقول تر است. خیلی ها بر این باورند که ابروهای نازک مخصوص افراد عصبی است.
۵.سایه های براق: علت دوباره مد شدن سایه های براق آبی زیاد مشخص نیست زیرا بیشتر آقایان با این رنگ سایه مخالفند و آن را نخ نما و کهنه می دانند حتی اگر با روش های جدید و متفاوت زده شود.
۶.رژهای قرمز: از نظر آقایان رژ قرمز، مخصوص خانم های مسن است. آقایان آرایش های محو را ترجیح می دهند؛ آرایش هایی که مانند گریم تغییرات ایجاد می کنند ولی زیاد در چشم نیستند.
۷.آرایش براق: این نوع آرایش ممکن است برای تنوع و گاهی مطلوب باشد ولی نباید اصل آرایش قرار گیرد. زیرا این نوع هم غیرطبیعی است.

روزنامه سلامت

تاریخ: ۱۳۹۱/۰۹/۱۷ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "هفت آرایشی که مردان از آن بیزارند"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

تبلیغات متنی بروزترین ها

پیوندهای داغ


  •  

پیوندهای ویژه

  • دانلود آهنگ جدید
  • دانلود آهنگ شاد