امروز و ساعت دقیقه می باشد.

بهرام رادان

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

واکنش بهرم رادان به اقدام سامسونگ

بهرام رادان که بعنوان نماینده ایران با سامسونگ همکاری دارد مدعی شده عدم تحویل موبایل به ورزشکاران ایرانی تقصیر کمیته اجرایی المپیک زمستانی بوده و به این شرکت ارتباطی ندارد.

بهرام رادان کمیته اجرایی المپیک زمستانی را مقصر دانست

بهرام رادان بازیگر سرشناس کشورمان در رابطه با موضوع عدم تحویل گوشی به ورزشکاران کشورمان با این شرکت تماس گرفت و موضوع را پیگیری کرد. بهرام رادان با انتشار پستی در صفحه شخصی اش نوشت: **** در پی رفتار زشت کمیته برگزاری المپیک زمستانی پیونگ چانگ. با ورزشکاران کشورمان . موضوع را از دفتر تهران شرکت سامسونگ پیگیر شدم جواب این بود. سلام.سامسونگ به عنوان حامی برگزاری المپیک برای تمامی ورزشکاران گوشی نوت ۸ تحویل کمیته جهانی المپیک قرار داده بود. کمیته برگزاری به دلیل تحریم سازمان ملل . از تحویل گوشی به نماینده دو کشور کره شمالی و ایران سر باز زده اند. سامسونگ در این رابطه تصمیم گیر نبوده و تنها نقش تامین کننده هدیه را داشته و برای تمامی ورزشکاران به تعداد لازم گوشی تحویل کمیته برگزاری داده است. موضوع در حال بررسی است.   بیوگرافی بهرام رادان بهرام رادان در ۸ اردیبهشت سال ۱۳۵۸ در یک خانواده ۶ نفره در تهران متولد شد. او دورهٔ بازیگری را در سال ۱۳۷۸ و در آموزشگاه هیوا فیلم گذراند. در همان سال برای بازی در فیلم شور عشق ساخته نادر مقدس انتخاب شد. رادان در اولین حضور سینمایی اش در فیلم شور عشق شناخته شد. اما فیلم به فیلم به دانش سینمایی خود افزود و توانست فوت و فن بازیگری را بیاموزد. در فیلم آواز قو کاندید دریافت تندیس بهترین بازیگر نقش اول مرد در پنجمین جشن خانه سینما شد. رادان سپس موفق به کسب دو سیمرغ بلورین نقش اول مرد در فیلم‌های شمعی در باد و سنتوری نیز شد. رادان یک آلبوم موسیقی نیز تحت عنوان روی دیگر خوانندگی کرده‌ است.
تگ ها و چکیده : بهرام رادان
در اولین حضور سینمایی اش در فیلم شور عشق شناخته شد. اما فیلم به فیلم به دانش سینمایی خود افزود و توانست فوت و فن بازیگری را بیاموزد تا اینکه در چهارمین نقش آفرینی اش در فیلم آواز قو کاندید دریافت تندیس بهترین بازیگر نقش اول مرد در پنجمین جشن خانه سینما شد. رادان سپس موفق به کسب دو سیمرغ بلورین نقش اول مرد ...| بیوگرافی و عکس های - نمناک فیلم شناسی بهرام رادان ، عکسهای بهرام رادان ، پدر و مادر  ، بیوگرافی کامل هست حتما بهترین است. از طرفى اتفاقا بعضى وقت ها دلم براى بچه هاى این دوره و زمونه می سوزد؛ زمین بازی شان پارکینگ هاى تاریک است و منتهاى هیجان شان بازى هاى کامپیوترى ...حمل مشعل المپیک توسط بهرام رادان :: ورزش سه17 دسامبر 2017 ... بهرام رادان بازیگر مشهور ایرانی دقایقی پیش در سئول پایتخت کره جنوبی در برنامه حمل مشعل المپیک زمستانی2018 مشعل بازی ها را حمل کرد.توضیح بهرام رادان درباره رفتار زشت مسئولان المپیک زمستانی ...5 ساعت قبل ... درباره موضوع جنجالی سامسونگ و ورزشکاران ایرانی در المپیک زمستانی متن کوتاهی در اینستاگرام منتشر کرد.بهرام رادان با سامسونگ تماس گرفت - برترین ها3 ساعت قبل ...  با سامسونگ تماس گرفت. واکنش  به حواشی اخیر المپیک زمستانی. عصر ایران:  در رابطه با عدم اهدای گوشی #سامسونگ به ورزشکاران ایرانی، با این شرکت تماس گرفت. جواب سامسونگ: ما تمام گوشی‌ها را به کمیته جهانی المپیک تحویل دادیم ولی کمیته برگزاری به دلیل تحریم سازمان ملل از ...
تاریخ: 2018/02/08 | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "واکنش بهرم رادان به اقدام سامسونگ"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

تبلیغات متنی بروزترین ها

پیوندهای ویژه