امروز و ساعت دقیقه می باشد.

واکنش کتایون ریاحی به تصاویرش در کنسرت ابی + عکس

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

واکنش کتایون ریاحی به تصاویرش در کنسرت ابی + عکس

 دیروز بعد از انتشار عکسی از کنسرت یک خواننده لس آنجلسی و تصویر زنی که بعضی از سایت ها منتسب به کتایون ریاحی می دانستند واکنش های زیادی ابراز شد. واکنش هایی که اگر با خبر زلزله 7.5 ریشتری سراوان قطع نمی شد، می توانست این عکس جنجالی را تا چند روز در سر خط اخبار سایت ها نگه دارد.
شتابزدگی های پی در پی. این شاید بهترین عبارتی باشد که بتوان با آن اتفاقات دیروز جامعه هنری را تفسیر کرد. عکس هایی از یک کنسرت منتشر شد و هنوز سوژه اصلی عکس ها درباره آن اظهار نظر نکرده بود که سایت های خبری، معاون اجتماعی پلیس، فرج الله سلحشور به حاشیه های این عکس ها دامن زدند. حالا در 24ساعتی که از این اتفاق گذشته، مشخص شده است که تصاویر نه مربوط به کتایون ریاحی، که مربوط به همسر ابراهیم حامدی -ابی-بوده است.
چند ساعت بعد از انتشار این تصاویر، وقتی هنوز کتایون ریاحی خبر حضورش در کنسرت ابراهیم حامدی را تکذیب نکرده بود، فرج الله سلحشور با رسانه ها مصاحبه کرد و گفت: «من در گذشته گفته‌ بودم که این سینمای صهیونیستی که مبانی و اصول بازی‌اش را هالیوود تعیین و تبیین کرده، درست بشو نیست. این سینما عوامل خودش را هم غرق می‌کند. حتی آنهایی که سعی می‌کنند وارد این بازی نشوند نیز از خطر مصون نخواهند بود.»
اظهارات شتابزده سلحشور به همین جا ختم نشد. او گفت: «این اتفاق مطلب ما را تایید می‌کند که در شرایط فعلی و با این جریان، عوامل سینمای ما نمی‌توانند درست رفتار کنند و این سینماست که معمولا سینماگرانش را در آلودگی و فساد خودش غرق می‌کند. حال فرقی ندارد که آن بازیگر «یوسف» باشد یا فرد دیگری.»
همزمان با انتشار این اخبار، سردار منتظرالمهدی، معاون اجتماعی نیروی انتظامی در نشست خبری که دیروز داشت، خبر از برخورد با پوشش های خارج عرف بازیگران سینما از طریق اینترپل داد و گفت: «به باور ما بسیاری از سینماگران، اندیشمندانی متعهد هستند که در راه ترویج انقلاب و دفاع مقدس تلاش‌های بسیاری کرده‌اند و تنها عده قلیلی هنجار ستیز بوده و دارای پوششی خارج از عرف هستند که با آنها برخورد می‌شود. تلاش پلیس این است که سینما تقویت شود و اگر درصد کمی هنجار شکنند باید اصلاح شوند... بدحجابی هنرمندان در فستیوال‌های خارجی را از طریق پلیس بین الملل (اینترپل) پیگیری کرده و به آن رسیدگی می‌کینم.»
در آخرین ساعات دیروز کتایون ریاحی در گفتگویی که با «بانی فیلم» داشت، حضور در کنسرت خواننده لس آنجلسی را تکذیب کرد و گفت: «عکس های منتشر شده از من در فضای مجازی صحت ندارد. متأسفم از اینکه در جامعه مترقی ایران، برخی از مردم از روی بی خبری و بی اطلاعی در صدد تخریب چهره های شناخته شده هستند. بعضی ها با غرض ورزی در صدد از بین بردن محبوبیت افراد شناخته شده هستند و من برای آنها متأسفم.»
امروز اما با انتشار عکس های بیشتری از این مراسم و مطابقت دادن آن با عکس های خانوادگی ابراهیم حامدی، خواننده لس آنجلسی مشخص شد که شتابزدگی رسانه ها در انتشار این خبر، کتایون ریاحی را به جای همسر ابراهیم حامدی -ابی-جا زده است. اتفاقی که اگرچه کتایون ریاحی را از اتهامات پاک کرد اما قضاوت شتابزده سلحشور را در ذهن ها ماندگار کرد.
منبع : مجله مهر
تاریخ: 2013/04/18 | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
مریم می گوید: (2013/04/20)

اقای سلحشور بروند قران بخوانند و ببینند که گناه تهمت چیست؟؟

ali می گوید: (2013/04/20)

این اقای سلحشور حقیقتن افراطی تشریف دارند ایشان به عنوان یک مسلمان ایا نمیدانند نباید بدون دلیل وتحقیق به شخصی تهمت زد متاسفانه سیما را عقل کل هایی مثل اقای سلحشور تخریب میکنند نه بازیگران . خداوند جامعه ی ما را از دست افراد افراطی در امان بدارد. این نشان دهنده ی این است که امثال اقای سلحشور عقلشون به چشمشون است.

شهرزاد می گوید: (2013/04/20)

واقعاً این قدر ازین آدمای زود قضاوت کن بدم میاد اَه اَه

مينا می گوید: (2013/04/21)

اين آقاي سلحشور فكر ميكنه كيه كه در مورد همه حكم و بيانيه صادر ميكنه؟؟؟؟؟

حامد می گوید: (2013/04/21)

اتفاقی که اگرچه کتایون ریاحی را از اتهامات پاک کرد اما قضاوت شتابزده سلحشور را در ذهن ها ماندگار کرد.

بهترین جمله از کل مطلب. عالی بود. مرسی

وحيد می گوید: (2013/04/25)

اين خانم كتايون رياحي نيست بلكه خانمه ابي هست.

حسین می گوید: (2013/06/14)

اتفاقی که اگرچه کتایون ریاحی را از اتهامات پاک کرد اما قضاوت شتابزده سلحشور را در ذهن ها ماندگار کرد.

بهترین جمله از کل مطلب. عالی بود. متشکرم

سعید می گوید: (2014/05/15)

ولی واقعا شبیه کتایونه….خیلی شبیه…

غضنفر می گوید: (2014/10/05)

به نظر من خیلی شبیه,,اما خانم ریاحی نیستن

پناه آریامهر می گوید: (2014/11/18)

آخه مرتیکه پدر سگ
تو چی کاره کجایی که حکم صادر میکنی؟
اصن این کتایون ریاحی! به تو چه مربوط عوضی حمال
شما برو به عشق بازیت با زنای صیغه ایت برس مادر فلان

sam valipoor می گوید: (2014/11/22)

اینجا ترور اقای سلحشوره؟

mohsen می گوید: (2014/12/03)

درسته قضاوت عجولان بوده ولی این چیزی از خدمات شابسته اقای سلحشوربه جامعه سینمارو کم نمیکنه .دنیای اسلام برای اولین باره که چنین مردمتعهدومتخصص رو در عرصه هنر بخودش دیده .
وشماجناب گوزمشکیان که در پناه اریامهرخوابید ی بخواب بزار اریامهر حالشو باهات بکنه که امثال احمقهای مثل کم نیستند.وماهییتت معلومه دوست داشتی برات برملا میکنم کی هستی نکبت.

حسن می گوید: (2014/12/27)

به نظر من خانم ریاحی یک خواهر دو قلو گم شده داره
چون بدجور شبیه خودشه

ماناچهر می گوید: (2015/01/17)

اصلا یه وضیه مملکت بابا 😀

masoud می گوید: (2015/11/01)

خانم ریاحی باید از این مرتیکه اجمق بی شعور شکایت کنه مجبورش کنه بیاد تو برنامه زنده معذرت خواهی کنه

ارسال نظر در "واکنش کتایون ریاحی به تصاویرش در کنسرت ابی + عکس"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

تبلیغات متنی بروزترین ها

پیوندهای داغ


  •  

پیوندهای ویژه

  • دانلود آهنگ جدید
  • دانلود آهنگ شاد