امروز و ساعت دقیقه می باشد.

جریان جدایی کاپیتان فرهاد از استقلال

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

جریان جدایی کاپیتان فرهاد از استقلال

باشگاه الجزیره حاضر است مبلغ 2 میلیارد تومان به فرهاد بدهد. اما این تنها بخشی از پیشنهاد باشگاه اماراتی بود. آن ها پذیرفته بودند که محل اسکان فرهاد را در یکی از بهترین مناطق شهر دوبی تامین کرده و یک خودوری آخرین مدل BMW هم به او بدهند.

به گزارش پرشین  وی به نقل از قدس، ابتدای فصل یازدهم بود که باشگاه الجزیره امارات پیشنهاد بسیار خوبی به کاپیتان استقلال داد. این باشگاه ثروتمند اماراتی در نامه ای به فرهاد مجیدی از او خواسته بود برای حضور در دو فصل پیش رو به این تیم ملحق بشود. باشگاه الجزیره حاضر بود مبلغ 2 میلیارد تومان به فرهاد بدهد. اما این تنها بخشی از پیشنهاد باشگاه اماراتی بود. آن ها پذیرفته بودند که محل اسکان فرهاد را در یکی از بهترین مناطق شهر دوبی تامین کرده و یک خودوری آخرین مدل BMW هم به او بدهند. اما قرارداد فرهاد یک بند فوق العاده داشت. باشگاه امارتی در ازای هرگلی که کاپیتان آبی ها می زد مبلغ قابل توجهی را می پرداخت. همه این ها را در نظر بگیرید تا به یک نکته مهم دیگر نیز دست یابید. باشگاه الجزیره در کمال ناباوری در آخرنامه بلند بالای خود به مجیدی نوشته بود: آقای کاپیتان هر مبلغی که لازم باشد برای اخذ رضایت نامه شما از باشگاه استقلال پرداخت خواهد شد! شاید اگر فرهاد مجیدی اجازه می داد دوست رسانه ای اش آن پیشنهاد را منتشر کند امروز محبوبیت او میان هواداران بیشتر از این هم می شد اما فرهاد در پاسخ به خواسته دوستش گفت: «منتی سراستقلال نمی گذارم. من به خاطر هوادارن می مانم.» اما اکنون فرهاد مجیدی به دنبال جدایی از استقلال است. آیا او می خواهد به باشگاه متمول الجزیره برود؟ باشگاهی که تنها به یکی از بازیکنان برزیلی خود مبلغ 12 میلیون دلار پول داده است؟ برخی ها طی روزهای اخیر درباره فرهاد و اینکه مقصد بعدی او کجا است اقدام به گمانه زنی های فراوان کرده اند اما به واقع هیچ کس هنوز نمی داند مقصد آقای کاپیتان کجا است. بعید نیست مجیدی که باشگاه الجزیره که به او گفته بود: «هر زمان بخواهی می توانی به خانه ات بیایی! برود.»
فرهاد درباره مقصد خود پای سفر به امارات حرفی نزده اما یکی از نزدیکان او می گوید چند روز پیش باشگاه الجزیره دوباره همان پیشنهاد را برای او فکس کرده و اعلام کرده مبلغ و شرایط قبلی با وجود گذشت 7 ماه همچنان سرجایش باقی است و مالک باشگاه مصر به حضور اوست.
جالب اینکه می گویند العین هم وارد کورس با الجزیره شده و به محض شنیدن خبر جدایی فرهاد از استقلال پیشنهادی 2 میلیاردی را مطرح کرده است. به هر حال وجود چنین مشتریان پروپا قرص و متمولی هر ستاره ای را وسوسه می کند به اضافه اینکه مجیدی در امارت هم بسیار محبوب بوده و هست.

 

باز نشرجامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small آدام لمبرت با يك آهنگ جديد به روي صحنه برگشت + عکس

تاریخ: ۱۳۹۰/۰۹/۲۸ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "جریان جدایی کاپیتان فرهاد از استقلال"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.