امروز و ساعت دقیقه می باشد.

خبر جدید در مورد نصرتی و شیث رضایی

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

خبر جدید در مورد نصرتی و شیث رضایی

دبیر هیئت رسیدگی به تخلفات فوتبال ایران با انتقاد از رای کمیته استیناف در مورد دو بازیکن متخلف پرسپولیس گفت: رای صادره در مورد نصرتی و رضایی از نظر قانونی قابل پذیرش نیست.

حجت‌الاسلام علیرضا علیپور در گفت‌وگو با فارس، در مورد تغییر رای کمیته انضباطی در مورد شیث رضایی و محمد نصرتی در کمیته استیناف اظهار داشت: به استناد مفاد بندهای 1،3و 5 ماده 6 شرایط عمومی قرارداد بازیکن و باشگاه‌ها با درخواست سازمان لیگ و هیئت رسیدگی به تخلفات فوتبال ایران، کمیته انضباطی نسبت به صدور حکم در مورد شیث رضایی و محمد نصرتی اقدام کرد.

رای کمیته انضباطی با ذیل ماده 42 آئین‌نامه انضباطی کاملا قانونی بود و تشخیص کمیته استیناف بدون توجه به مستندات قانونی کمیته انضباطی در صدور حکم کمیته استیناف بدون توجه به سایر مستندات قانونی صورت گرفته و این رای در مورد این بازیکنان از نظر قانونی قابل قبول نیست.

وی ادامه داد: بعد از ارتکاب عمل ناشایست نصرتی و شیث رضایی هیئت رسیدگی به تخلفات تشکیل جلسه داد و خواهان رسیدگی و پیگیری این موضوع از سوی رکن قضایی فدراسیون شد.
بعداز صدور حکم توسط باشگاه پرسپولیس و سپس حکم صادره کمیته انضباطی فدارسیون فوتبال هیئت رسیدگی به تخلفات احکام صادره در مورد این دو بازیکن را کافی تشخیص داد.

علیپور تاکید کرد: با توجه به این مسائل باید بگوییم حضور این دو بازیکن در مسابقات فصل یازدهم لغو و نصرتی و شیث رضایی کلیه وجوه دریافتی بابت قرارداد در فصل یازدهم را باید به باشگاه پرسپولیس عودت بدهند.

فارس

باز نشرجامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small برادران جوناس , نيك و جو با یک آهنگ جدید

تاریخ: ۱۳۹۰/۱۰/۰۲ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "خبر جدید در مورد نصرتی و شیث رضایی"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.