امروز و ساعت دقیقه می باشد.

شایعه پیوستن مجتبی جباری به پرسپولیس

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

شایعه پیوستن مجتبی جباری به پرسپولیس

این روزها بحث تلاش‌ رویانیان برای تشکیل پرسپولیس فوق‌کهکشانی بر سر زبان‌هاست و هر روز خبر مذاکره این مدیرعامل با ستاره‌های ملی‌پوش به گوش می‌رسد. اما این بار صحبت از یک انتقال ویژه است که در صورت محقق شدن تمام نقل‌وانتقالات احتمالی را تحت‌الشعاع قرار خواهد داد. انتقالی که می‌توان آن را یک «سوپربمب» لقب داد.

به گزارش سایت گل، ماجرا از این قرار است که احتمال بازگشت قلعه‌نویی به استقلال در پایان این فصل بسیار بالاست و از نظر خیلی‌ها کار ژنرال برای پیوستن به استقلال تمام شده.
از همین رو است که مسئولان تراکتورسازی هم باب مذاکره با مربیان مختلف را باز کرده‌اند تا برای فصل دوازدهم از حالا برنامه‌ریزی کنند.

درباره بازگشت امیر به استقلال صحبت‌های بسیاری مطرح شده. از جمله اینکه او قصد دارد بازیکنانی مثل سیاوش اکبرپور، سیدجلال حسینی، وحید طالب‌لو و فابیو جانواریو را به استقلال بیاورد.
در این بین حرف‌های قلعه‌نویی در محفلی خصوصی شبهات بسیاری را به وجود آورده. جایی که او گفته به یک شرط به استقلال برمی‌گردد که مجتبی جباری از تیم برود.

با توجه به اختلاف‌های قدیمی و داستان‌هایی که در بازی استقلال- تراکتورسازی و راهروی ورزشگاه یادگار امام به وجود آمد امیر این شرط را گذاشته
تا دیگر بازیکنی به نوع تمرین‌های او و هزار و یک بحث دیگر طعنه نزند. از طرفی مسئولان پرسپولیس هم که این روزها با علی فتح‌الله‌زاده به اختلاف خورده‌اند در انتظار لغزش استقلال هستند تا کار را یکسره کنند.

یادمان نمی‌رود که مسئولان پرسپولیس اعلام کرده بودند شاید از استقلال بازیکن بگیرند. این بازیکن هم کسی نیست جز مجتبی جباری. هافبکی که بمب نقل و انتقالاتی رویانیان است.

حالا قرار است ظرف روزهای پیش رو مذاکرات شکل جدی‌تری به خود بگیرد. البته وقتی که آمدن قلعه‌نویی به استقلال علنی شد شاید ماجرای جباری- پرسپولیس هم علنی شود.

 

باز نشرجامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small عکس هایی از حضور لیدی گاگا و اپرا وینفری در مراسم اولین سالگرد تأسیس بنیاد

تاریخ: ۱۳۹۰/۱۲/۱۶ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "شایعه پیوستن مجتبی جباری به پرسپولیس"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.