امروز و ساعت دقیقه می باشد.

گزارش کامل از انتخابات فدراسیون فوتبال

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

گزارش کامل از انتخابات فدراسیون فوتبال

به گزارش خبرگزاری فارس، مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال صبح امروز در سالن فوتسال آکادمی فوتبال با حضور عباسی وزیر ورزشی و سایر اعضا برگزار و علی کفاشیان به مدت ۴ سال دیگر بر مسند ریاست فدراسیون فوتبال ابقا شد.

کفاشیان برای قرار گرفتن در راس فوتبال ایران با قریب و عزیر محمدی به رقابت پرداخت. در مرحله اول کفاشیان ۳۹ رای، قریب ۲۳ و محمدی ۱۱ رای آوردند و به دلیل اینکه هیچکدام از نامزدها نتواستند دو سوم رای مجمع را به دست آورند رقابت به مرحله دوم کشیده شد. بدین ترتیب محمدی کنار رفت و رقابت در مرحله دوم بین کفاشیان و قریب انجام شد و با پیروزی کفاشیان خاتمه یافت.

کفاشیان در دور دوم از مجموع ۷۳ رای ماخوذه با کسب ۴۷ رای در سمتش ابقا شد و قریب با ۲۵ رای ناکام ماند. (یک رای هم باطل اعلام شد.)

آیت اللهی و شجاعی نواب رئیس کفاشیان شدند/ منتقمی رای نیاورد

انتخابات نواب رئیس فدراسیون فوتبال انجام شد و طبق نظر اعضای مجمع فدراسیون هادی آیت اللهی با ۶۰ رای نایب رئیس اول و فریده شجاعی با ۶۵ رای نایب رئیس سوم فدراسیون فوتبال شدند.

بهروز منتقمی با ۳۱ رای نتوانست به عنوان نایب رئیس دوم انتخاب شود.

کفاشیان یک ماه فرصت دارد نایب رئیس دوم خود را تعیین و معرفی کند تا مجمع درباره آن تصمیم بگیرد.

بهروان نماینده هیئت های فدراسیون شد

غلامرضا بهروان با کسب ۳۹ رای از ۷۳ رای ماخوذه به عنوان نماینده هیات های فدراسیون فوتبال عضو هیات رئیسه شد.

جعفری با ۱۶ رای و ششکلانی با ۱۴ رای از حضور در هیات رئیسه بازماندند. ۴ رای ماخوذه هم باطل اعلام شد.

رحیمی به عنوان نماینده باشگاه ها انتخاب شد/ رویانیان ناکام ماند

در ادامه انتخابات هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برای انتخاب نماینده باشگاه ها، اعضای مجمع با ۴۴ رای از ۷۳ رای ماخوذه، علیرضا رحیمی را به عنوان نماینده باشگاه ها انتخاب کردند. محمد رویانیان با ۲۹ رای ناکام ماند.

اصفهانیان، خادم و بهاروند عضو هیئت رئیسه شدند/ فتح الله زاده رای نیاورد

رای گیری برای انتخاب سایر اعضای هیئت رئیسه فدراسیون انجام شد و طی آن از بین شیرازی، شهاب الدین، عسگری، وادی خیل، قمر، ابرقویی نژاد، شاه حسینی،اصفهانیان، شهنازی، بهاروند و فتح الله زاده؛ فریدون اصفهانیان ۴۰ رای، ابرقویی نژاد ۱۸ رای، بهاروند ۳۶ رای، شاه حسینی ۹ رای، شهنازی ۱۶ رای، شیرازی ۱۲ رای، عزیزی خادم ۲۹ رای، عسگری ۹ رای، فتح الله زاده ۲۴ رای، قمر ۱۱ رای و وادی خیل ۸ رای آوردند.

در نهایت اصفهانیان به عنوان عضو هیئت رئیسه فدراسیون انتخاب شد و انتخاب دو نفر از بین بهاروند، عزیزی خادم، ابرقویی نژاد و فتح الله زاده به مرحله دوم کشیده شد.

در مرحله دوم رای گیری که برای انتخاب سایر اعضای هیئت رئیسه فدراسیون انجام شد، بهاروند با ۴۲ رای، عزیزی خادم با ۳۳ رای، فتح الله زاده ۲۹ رای و ابرقویی نژاد ۲۱ رای آوردند.

بدین ترتیب عزیزی خادم و بهاروند عضو هیئت رئیسه فدراسیون شدند و فتح الله زاده رای نیاورد.

رای به “استقلال”

رای گیری امروز نشان داد که مجمع مستقل تصمیم گرفته چرا که از مدت ها پیش این موضوع که قریب گزینه وزارت ورزش است مطرح شده و گفته می شد وی در انتخابات پیروز می شود اما گمانه زنی ها به واقعیت تبدیل نشد. با این حال مجمع بار دیگر به کفاشیان اعتماد کرد و حالا او ۴ سال سخت را پیش رو دارد.

 

باز نشرجامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small عکس هایی از حضور لیدی گاگا و اپرا وینفری در مراسم اولین سالگرد تأسیس بنیاد

تاریخ: ۱۳۹۰/۱۲/۱۶ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "گزارش کامل از انتخابات فدراسیون فوتبال"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.