امروز و ساعت دقیقه می باشد.

پیگیری بدحجابی بازیگران زن در خارج از کشور

پیگیری بدحجابی بازیگران زن در خارج از کشور

پیگیری بدحجابی بازیگران زن در خارج از کشور

سردار منتظرالمهدی معاون اجتماعی نیروی انتظامی صبح دیروز در نشست خبری در تشریح اقدامات معاونت اجتماعی در انتخابات آتی، گفت: پلیس با رصد فضای مجازی، شبکه‌های ماهواره‌های معاند و … تلاش دارد تا با آمادگی و اشراف کامل اطلاعاتی، انتخابات را با امنیت کامل برگزار کند و حماسه پایداری را رقم بزند.

وی با اشاره به تاسیس قرارگاه فجر در نیروی انتظامی، گفت: قرارگاه فجر در نیروی انتظامی با ماموریت تامین امنیت انتخابات دایر شده است.

او در مورد وضع سینمای ایران با بیان اینکه سینماگران، اندیشمندانی متعهد و پایبند به اصول هستند، گفت: درهر مجموعه عده‌ کمی وجود دارد که رفتاری هنجارستیز و پوششی خارج از عرف دارند، اما در کل سینماگران، اندیشمندانی متعهد هستند.

به گفته معاون اجتماعی ناجا، بنا به درخواست سینماگران، آنان اواسط اردیبهشت ماه با فرمانده ناجا دیدار و نشستی خواهند داشت.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد بی‌حجابی زنان بازیگر در خارج از کشور،‌ اظهار کرد: بدحجابی بازیگران در خارج از کشور از طریق اینترپل پیگیری می‌شود.

منتظرالمهدی با اشاره به اینکه در طرح عفاف و حجاب، 26 دستگاه دخیل هستند، گفت: به دلیل پاسخگویی و در دسترس بودن پلیس، مردم مطالبات خود در این زمینه را از پلیس طلب می‌کنند.

وی در مورد قرارهای فیس‌بوکی در پارک‌ها همانند آب‌بازی در پارک آب و آتش، گفت: رصد شبکه‌ها در حال انجام است و برخوردها در فضای مجازی و سایبری انجام می‌شود. پلیس در مواردی که احتمال می‌دهد، پیشگیر‌ی‌های لازم را انجام داده، اما با افزایش فهم و درک جوانان، امیدواریم چنین اتفاقات مشابهی نیفتد.

منبع : ایسنا

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۱/۲۹ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
mohamaad می گوید: (۱۳۹۲/۰۱/۲۹)

اگر اینجا تو ایران بودند آره اون موقع حق داشتید وارد عمل بشید چون اینجا جمهوری اسلامیه ولی وقتی در خارج از کشور هستند واونجا زنان طبق قانون آن کشور آزاد هستند هیچ حقی ندارید که جلوی آنها رو بگیرید اونجا آزاد هستند که هرطور دلشون بخواهد حجاب داشته باشند یا نداشته باشند

ارسال نظر در "پیگیری بدحجابی بازیگران زن در خارج از کشور"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.