امروز و ساعت دقیقه می باشد.

بروزترین ها | چهر های معروفی که جراحی زیبایی بهشون نیامد

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

چهر های معروفی که جراحی زیبایی بهشون نیامد

چـهـره‌هـایی کـه جـراحـی زيـبـایی بـه آنـها نـسـاخـت

گروهي از هنرپيشگان معروف‌ هاليوود که عمل جراحی زيبايی انجام دادند، نه تنها کارشان نگرفت بلکه بيکار هم شدند و به آخر خط رسيدند، چرا؟چون به دليل چهره جديدشان نقش‌هاي جديد به آنها پيشنهاد نمي‌شود…

لي‌کيم و بيني مخدوش
«لي‌کيم» 37 ساله اواخر سال 1990 تحت عمل جراحی پلاستيک قرار گرفت و متاسفانه هرگز بعد از آن شبيه چهره اصلي خودش نشد. متاسفانه عمل کشيدن پوست صورت او نتيجه بسيار بدي داشت، ليپوساکشن او يکنواخت نشد و به دليل انجام چند عمل زيبايي روي بيني‌اش، ترکيب آن کاملا به هم ريخت و مجبور شد دوباره براي بازسازي بيني‌اش اقدام کند.
گري و بيني مصنوعي
«جنيفرگري» 51 ساله که در اواخر 1980 درخشش بسيار خوبي در‌ هاليوود داشت، تصور کرد با جراحي زيبايي بيني بيشتر خواهد درخشيد ولي متاسفانه اين‌طور نشد و کار هنري او تقريبا متوقف ماند.
لارا و لب‌خندهاي زشت
«لارا فلين بويل» 41 ساله که در سال 2000 يکي از بهترين‌هاي سينما بود، بعد از انجام چند جراحي پلاستيک زيبايي‌اش را از دست داد. لب‌هايش بيش از حد باد کرد، پرکننده‌هاي گونه‌اش بيش از حد بود و زياده از حد، بوتاکس استفاده کرده بود که باعث شد ظاهر زيبايش بدشکل شود.
مگان و چهره غيرواقعي
«مگان فاکس» 25 ساله هم يکي از قربانيان جراحي‌هاي متعدد پلاستيک است. او ابتدا با تزريق پرکننده، لب‌هايش را بزرگ‌تر کرد و بعد از عمل جراحي بيني، زيباتر شد و توجه بسياري از فيلمسازان را جلب کرد اما به جراحي‌هاي زيبايي ادامه داد و از يک چهره معروف و داغ ‌هاليوودي به يک چهره غيرواقعي تبديل شد که ديگر در ‌هاليوود نقشي به او پيشنهاد نمي‌شد. تعداد ديگري از هنرپيشگان ‌هاليوود مثل «بروکلين دکر»، «کورتني کاکس»، «امانوئل بيرت» و بسياري ديگر نيز دچار تاثيرات منفي جراحي پلاستيک روي شغلشان شده‌اند.
مگ رايان و لبخند زشت
«مگ رايان» 49 ساله از پر کردن لب‌هايش شروع کرد که قيافه‌اش بهتر شد. بعد از آن از جراحي لب استفاده کرد ولي با اين کار جذابيت او بسيار کم شد. در ادامه گونه‌هايش را پر کرد، از بوتاکس استفاده کرد و به تدريج لبخند مليح و زيباي او تبديل شد به حالتي زشت، طوري که انگار شکلک درمي‌آورد.

جراحي زيبايي، فقط مخصوص زندگي مدرن امروزه نيست. بسياري از تکنيک‌هاي اين جراحي به زمان باستان برمي‌گردد مثلا اولين جراحي‌هاي زيبايي بيني، 5 هزار سال قبل انجام شده است. در مصر (3400 سال قبل از ميلاد) و هندوستان نيز جراحي‌‌هاي زيبايي انجام مي‌گرفت. وقتي ماجرا به دوران باستان برسد، نشان مي‌دهد ستاره‌هاي معروف قديمي ‌هم از اين جراحي‌ها بي‌بهره نبوده‌اند. خيلي از زيباروياني که از قديم تاکنون در فکر و ذهن خيلي‌ها ستاره و مظهر زيبايي هستند اين ظاهر زيبا را طبيعي نداشته‌اند و با دستکاري آن مشهور شده‌اند.
ريتا هي‌ورث و الکتروليز
«ريتا هي‌ورث» که در دوران خود يکي از زيباترين‌ها بوده، با روش الکتروليز، موهاي زائد صورتش را از بين برد و خط رويش مويش را عقب‌تر برد. مي‌توان گفت زيبايي و شهرت او تا حد زيادي به اين موضوع ربط داشته است.
برت لنکستر و جراحي زيبايي
«برت لنکستر» از وضعيت صورت خود راضي نبود و برايش جراحي کشيدن صورت انجام گرفت. تعداد اعمال جراحي او تا سن 58 سالگي آنقدر زياد بود که بعضي معتقد بودند فقط چشم‌هايش طبيعي است، ولي شهرت او همچنان باقي ماند.
گري کوپر و کشيدن صورت
«گري کوپر» که جايزه اسکار را نيز برده است، در سال 1958 تحت عمل جراحي کشيدگي کامل صورت قرار گرفت و چند عمل ديگر هم انجام داد که چندان موفق نبود و ظاهر او را تغيير داد.
جان وين و جراحي پلاستيک
«جان ‌وين» نيز جراحي پلاستيک انجام داد و همواره 5 سانت پاشنه زير کفش‌هايش بود تا بلندتر به نظر برسد. نواحي گردن و چشم‌هاي او جراحي زيبايي شده بود.
مارلن ديتريش و ابروهايش
«مارلن ديتريش» از روش‌هاي غيرجراحي براي کشيده‌شدن صورت و جذابيت ابروها و چشم‌هايش استفاده مي‌کرده است.
اليزابت تيلور و جراحي بيني
«اليزابت تايلور» که تا لحظه مرگ مشهور ماند، جراحي زيبايي چانه و بيني انجام داده بود چون اولين استوديوي فيلمسازي به او گفته بود بيني‌اش خيلي بزرگ است. جراح او همان جراح زيبايي «مريلين مونرو» و «ناتالي وود» بوده است.

 

منبع : سلامت

تاریخ: ۱۳۹۱/۰۴/۲۴ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
هیما می گوید: (۱۳۹۱/۰۴/۲۴)

آره. عکس قبل از عمل مگان فاکس رو که دیدم باورم نمیشد اون شکلی بوده !!! ولی دوسش دارم.
ممنون

mahsa می گوید: (۱۳۹۱/۰۴/۲۵)

خیلی جالب تر بود اگر عکس قبل و بعد جراحیشون رو میزدین

ارسال نظر در "چهر های معروفی که جراحی زیبایی بهشون نیامد"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

تبلیغات متنی بروزترین ها

پیوندهای داغ


  •  

پیوندهای ویژه

  • دانلود آهنگ جدید
  • دانلود آهنگ شاد